Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A leendő barátnőm megsertodott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leendő barátnőm megsertodott mert neki nyitottam az ajtót. Már többször, , örök haragot" fogadott, de mindig ki lehetett engesztelni. A kérdés csak az:mit várhat tőlem? (lányok válaszát várom)

Figyelt kérdés
Már többször,,örök haragot" fogadott, de mindig ki lehetett engesztelni valamivel. Most viszont azt mondja hogy nem erdeklem öt (ezt látni, h nem mondja komolyan). A kérdés csak az:mit várhat tőlem?

2018. jan. 16. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért veszed komolyan? Azt várja, hogy legyen humorod.
2018. jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kamilla19 ***** válasza:
59%
Azt hogy végre tényleg a barátnőd lehessen. Ezt a japánoknál tsunderének hívják nem a leszerethetőbb típus de ha "megnyílik" neked akkor viszont nagyon aranyos társ lehet. Csak azt várja hogy lépjetek egyet. Szerintem vágj bele:)
2018. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Huh szerintem eleg gaz a csaj
2018. jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!