Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ki kéne akadnom? Már többször...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kéne akadnom? Már többször mondtam a barátnőmnek, hogy szeretlek Ő viszont nem mondja vissza?

Figyelt kérdés
Majdnem 3 hónapja ismerjük egymást még csak, viszont már lassan 2 hónapja, hogy együtt leszünk. Én már egy ideje érzem, hogy kezdek beleszeretni és pár napja együtt aludtunk és olyan jó volt, mondtam neki, hogy "szeretlek". De ő csak mosolygott és megsimogatta az arcom. Aztán tegnap mikor együtt voltunk megint mondtam neki és megint semmi mintha meg sem hallotta volna, csak mosolyog. Azthittem minden oké, mert nagyon jól megvagyunk tök romantikus az egész kapcsolatunk de ezekszerint ő nem szeret így meg mi értelme van? Nyilván ha szeretne mondta volna, gondolom nem akart a szemembe hazudni de így se lett jobb nekem. Most többet már én sem mondom ezek után mert megalázó. Ti mit tennétek a helyemben? Álljak mostantól én is másképp a dologhoz, hogy úgyse lesz komoly?
2017. ápr. 22. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj ez a dolog nem olyan egyszerű egy lánynak hogy csak úgy kimondom hogy szeretlek. Tudom mert én is lány vagyok :D.

Egyszerűen még nincs rá kész hogy kimondja. Ennyi. Te pedig ettől ne akadj ki, majd felbátorodik és mondja ha úgy érzi. Ez általában minden kapcsolatban így van hogy a fiú mondja ki először a lány meg csak bólogat. Ez még nem azt jelenti hogy nem szeret.

És nehogy ne mondd neki többet! Mert ha abbahagyod akkor valószínűleg sose fog felbátorodni mert nem érzi hogy te is szereted. Ha ti úgy akarjátok akkor igenis komoly a kapcsolat. Ez nem attól függ hogy ki mikor mondja hogy szeretlek. Ha félénkebb lány akkor lehet hogy még 1-2 hónapot várnod kell arra hogy kimondja.

De hidd el ez minden lánynak nehéz. Szóval te csak bíztasd és várj türelemmel és ne mondd ezt neki hogy ez neked rosszul esik. Mert így is kínos neki ahogy te mondod de ő még nincs rá készen, de ha megemlíted neki akkor még szarabb lesz mert úgymond rá lesz kényszerítve hogy kimondja.

2017. ápr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ugyanebben a helyzetben vagyok én is :/ csak mi még nem vagyunk egyutt és mindig csak én mondom h szeretlek, de nem reagál de az első válaszoló válasza alapján és is megnyugodtam :D
2017. ápr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

2-2,5 hónapja voltunk már együtt amikor én először mondtam neki, pedig én aztán nem vagyok egy félős csaj :D (Ő már 1 hónap után kimondta).

És már 2 éve vagyunk együtt szóval nyugodjatok meg nem azon múlik a kapcsolat komolysága hogy ki mikor mondja ki.

Amúgy meg az is fontos hogy hol, mikor lesz rá alkalom. Ha pl mondjuk ti a suliban vagy egyéb forgalmas helyeken mondjátok a barátnőiteknek akkor tuti nem fog még rá válaszolni :D Ehhez kell egy nyugodt hely, nyugodt körülmények.


Első voltam

2017. ápr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!