Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem ilyen helyzetb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ilyen helyzetben? Hogyan tudassam vele?

Figyelt kérdés

18/F


Kb. fél éve megismertem egy pár évvel fiatalabb lányt neten, egyre többet beszélgettünk, egy ideje kivétel nélkül minden nap beszélünk, és szivecskéket is küldözgetünk egymásnak (amit asszem ő kezdett).

Nagyon jól kijövünk egymással, viszont nagyon messze lakik, eddig csak egyszer tudtunk találkozni, akkor is nagyon rövid időre, nem volt kínos, megöleltük egymást (meg is puszilt), beszélgettünk, ilyesmi, de persze semmi komolyabb nem történt.

Azóta is jó a kapcsolatunk, viszont nem tudom eldönteni hogy nagyon jó barátként tekint-e rám, vagy ő is többet érez. Hogyan tudassam vele hogy szerelmes vagyok belé? Ciki lenne facebookon? Utána persze találkoznék is vele, de nembiztos hogy szeretnék órákat utazni egy csalódásért, viszont ha összejönne nem zavarna a távolság, meg tudnánk oldani szerintem. Mi lenne a legjobb megoldás?



2018. jan. 16. 23:07
 1/3 A kérdező kommentje:
(19* bár ez szinte semmit nem befolyásol)
2018. jan. 16. 23:08
 2/3 anonim válasza:

A legjobb megoldás ha találkozol vele és úgy beszéled meg vele :)

Természetesen én is 21.szazadban elek és már elég nagy divat a virtuális megbeszélés minden teren. Neked is csak azt tudom mondani hogy írd le neki kerek perec hogy szeretnek veled beszélni nekem vannak érzéseim feléd és érdekelne hogy kölcsönös e vagy sem .

Annyiból jobb interneten hogy nem annyira “kínos” és nem fogja azt mondani hogy igen miközben nem. Élőben nagyobb az esély h hazudik mert nem akar megbántani. Irj majd mi volt :)

2018. jan. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legyél már férfi! Vállald akár az elutasítást is, igenis utazz érte! Nem túl mély és személyes az ilyet Facebookon megbeszélni.
2018. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!