Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen helyzetben? Hirtelen szerelem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nyáron megismerkedtem kis túlzással álmaim nőjével. 18 éves kicsi szőke érzelmes bőbeszédű vékony gyönyörű lány. Egy a probléma, a szülővárosomban él, ahonnan én 450km-re költöztem, Budapestre mentem Egyetemre, így 3 havonta járok “haza”.


A nyarat mindig itt töltöm. Megismerkedtünk messengeren, taliztunk, és teljesen megbolondultunk egymásért. 2 hónapig minden napunk a másikról szólt. Összejöttünk, de 2 hét után feladta, mert távkapcsolatot nem akar, és egyébként is képtelen belém szeretni.


Békében maradtunk, 5 hónapja beszélünk minden nap, lelkizünk, elmélyülünk. Nekem lett egy barátnőm 2 hónapja akivel sajnos nagyon nem érezzük magunkat jól együtt. Neki pedig alakul egy kis sráccal (mondhatni gyerekkel), randizgatnak és kész.


Aztán 5 napja, hirtelen fenekestül felfordult minden. Egyik napról a másikra fellángolt minden, és jobban vágyunk egymásra mint nyáron. Én kitettem a barátnőmet, ő elküldte a srácot, és ma találkoztunk egy kisebb társaságban. Bújt hozzám, vállamra feküdt, fogdosta a combom. Aztán amikor én is megfogtam a combját, ellökte a kezem, és egy halk de eröteljes FEJEZD BE-t mondott nekem. Ezek után elveszett. Nézett maga elé szótlanul, sóhajtozott.


Amikor eltűnt mindenki más nekem esett hogy mit képzelek, hogy is gondolhattam hogy elkezdünk kavarni. Persze ő is bennevolt az írogatós játékban, hívott, keresett, elküldte a másik srácot, most meg bújt. Amikor megkérdeztem miért csinálta akkor, csak csendben nézett maga elé. Nagyon maga alatt volt.


Elköszönéskor is tovább magyarázkodott, hogy nem tudja mi ez most ami hirtelen mindkettőnket elragadott, ez nem fair a srácra nézve, hogy ajábdékot hoz neki, meghívja, én meg csak így jövök és borítok mindent.


Ekkor ranéztem és meg akartam csókolni, de eltolt, egy hatagos NEM-mel. Felpattant a buszra, és azt láttam, sír.


Sajnos jelenleg nincs ennek jövője, de másra sem vágyunk, csak arra h együtt legyünk. Ezt látja rajta mindenki.


Neki mindig ilyen kisfiú pasijai voltak, én viszont idősebb vagyok, meg határozottabb és azt érzem ő ezzel nem tud mit kezdeni, én pedig azzal, hogy ő milyen.


Szeptembertől egyébként jön Budapestre ugyanarra az egyetemre ahová én járok, akkor lehetne valami, de nagyon messze van.


Mit csináljak? Megőrülök érte.


20F 18L


2018. jan. 3. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Tegyed őt férre. Nem tudsz mit kezdeni a természetével, ő most ilyen, ebben a korszakban van, ez kell neki. Szerintem maga sem tudja mit akar..


Nem kell rá megsértődni, egyszerűen ne foglalkozz vele, keress valaki mást, türelmesen várj..


Nekem volt olyan barátnőm aki hasonlóan élvezte ha körül legyeskedik de úgy viselkedett mint egy koronázatlan jég királynő.. Elég csúnyán pofára is esett, most egy tetőtől talpig papucs gyerekkel van akit még nekem is lemondott annó sárga földig :)


Szeptemberben meglátod mit tudsz ezzel kezdeni.

2018. jan. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!