Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet még valami,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet még valami, ha elutasított a csaj, később pedig azt mondta, szeretne barátkozni velem?

Figyelt kérdés
Szóval nem akart tőlem semmit, de hetekkel később mondta, hogy barátkozna velem. Kérdeztem miért, mire ő: csak úgy. Neten beszéltünk, de úgy érzem, élőben annyira nem vevő rám. Szerintetek lehet még a barátnőm?

2018. jan. 17. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egyszer elutasított, akkor hagyd. Ne legyen a barátnőd. Lehet a haverod, de ne gyere össze vele akár hogy is könyörög. Ez a szivatás egy része
2018. jan. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval ezzel szívatni akar? Vagy én szívatnám őt azzal, ha nem jönnék össze vele? nem értem xxd
2018. jan. 17. 18:11
 3/4 japierdole98 ***** válasza:

Kicsit kesve de talan ez meg itt valakinek segitseg lesz:

A lanyok szeretik a figyelmet. És mivel a fent emlitett lany tudja hogy tetszik neked, de nem akar semmit toled, lefektette h csak baratsag semmi mas. Te ugyanugy abban a hitben leszel hogy egyszer talan osszejon, bokolgatsz neki, o meg megkapja a figyelmet amit szeretne ugy, hogy semmit nem kell cserebe adnia. Tehat manipulal. Fiu es lany kozott nincs baratsag, tiszteld magad annyira hogy nem dolsz be ennek.

2023. jan. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Összejönni nem akar veled, de aranyosnak tart, szimpinek annyira,hogy jóbarátok legyetek-szerintem.
2023. jan. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!