Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj sok idon keresztul elutasitott es miutan megmondtam hogy baratnom van azt irta hogy nagyon szeret, csak azt szeretne hogy boldogga tegyen, beszelgessunk es adjak neki 1 eselyt szerintetek?

Figyelt kérdés

2015. febr. 27. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne dolj be neki
2015. febr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Szeretnék eltölteni veled egy éjszakát. Ha megadod a bankszámládat és a hozzátartozó pin-kódot, akkor kinyalhatod a puncimat. :)


21/L

2015. febr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Hagyd azt a csajt,orulj hogy van baratno"d,es elvezd.
2015. febr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet tetszettel nki csk huzni akarta meg 1picit az agyad elvezte hgy hajtasz rá... aztan talaltal mast nagyott koppant es probal ""visszacsalni"":D de hát igy járt ;)
2015. febr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem a sztoribol hogy tobbeves parkapcsolata van akivel egyuttlakik es akit majdnem elhagyott miattam. Ezert volt a sok elutasitas szex teren. Azt mondta 2vel nem basx*ik vagy en vagy ö kell. En majdnem kenyszeritettem hogy fekudjon le velem mikor utoljara egyuttvoltunk de elutasitott mert meg a pasiaval volt. En emmiatt miutan irt nekem szoltam hogy huzzon el mert baratnom van.

Most pedig irta hogy nem akar elvesziteni boldogga akar tenni stb.


Ezt most hogy ertsem ? Visszaakar b*ni vagy tenyleg szeret?

2015. febr. 27. 23:29
 6/10 opened paradise ***** válasza:
Mindig az kell,ami nem a miénk.
2015. febr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De szeret vagy miert teszi ?
2015. febr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek tenyleg szeret vagy csak szivatni akar?
2015. febr. 28. 15:01
 9/10 anonim ***** válasza:

mi a garancia arra, hogy, ha átcuccolna hozzád elkezdene hiányolni a az exét és visszamenne hozzá mert rájött, hogy mégiscsak őt szereti. Annyi ilyen volt már :S

Kihűlt kapcsolat keres vkit majd rájön hogy mégse aztán megy vissza a papucshoz.

2015. febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nézd, ez nekem nagyon úgy tűnik, hogy te a tartalékállat (ami ha ló nincs...) voltál és szeretné, ha az is maradnál.


Nekem még akkor sem jutna eszembe rajta vacillálni, ha valójában nem is lenne barátnőm.

2015. aug. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!