Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mondta el egy csaj a...

Miért mondta el egy csaj a haveromnak hogy "flörtöltem" vele még régen ha elutasított?

Figyelt kérdés
kb. annyi volt hogy beszélgettünk 1-1,5 hónapig kb. minden nap aztán a végén rákérdeztem hogy járna-e velem, azt mondta hogy nem mert van valakije, mondom ok.(lekoptatásnak éreztem és az is volt). azóta nem beszéltem vele, nem is köszönök neki. Most meg találkoztam haverral aztán mondja hogy "nem is tudtam hogy régen flörtöltél ezzel a csajjal" ... mondom eddig én se tudtam :D ebbe nem volt semmi flört, nagy kalap kaki volt. azt mondja kedvel erre elutasít, biztos igazat mond -.-
2014. nov. 6. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is elmondom a barátnőmnek, ha valaki bepróbálkozik, de semmi komoly, csak mondom neki.
2014. nov. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még hogy csak a nők kombinálnak. :D

Egyébként is simán lehet a másfél hónapot flörtnek venni, akkor nem kérdezted volna meg utána, hogy járna-e veled.

2014. nov. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Nem volt semmi flört", "nagy kalap kaki volt" .

Mégis mi a francot vártál tőle akkor? Csak úgy ritkán hullik az ölünkbe bármi is. Na meg annak aztán nem is lehet úgy örülni ... Elég faragatlan és éretlen lehetsz, ha nem köszönsz neki, mert nem-et modott (jogosan).

2014. nov. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!