Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » "Szerelmi vallomás" szerűségne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szerelmi vallomás" szerűségnek hogy kéne lezajlania ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy fiú akit 1 éve ismerek, bár ez az egész fél éve kezdődött. Mikor találkoztunk már tetszett, akkor tudta hogy bejön nekem, de nem lett belőle semmi, és utána nem is beszéltünk egymással.

Tanév kezdetén aztán beszélni kezdtünk, és egymás mellett jól elvoltunk a buszon ha ugyan azzal mentünk. Aztán egy idő után lehetett érezni, hogy talán több is lehetne ebből, aztán egy barátnőmtől tudtam meg, hogy bejövök neki. Előtte már beszéltünk facen is, mondta is hogy akar valamit mondani következő héten, ami elmaradt, és utána kezdtünk újra eltávolodni egymástól. Ez történt 1-2 hónapja. Azóta emésztem magam rajta, hogy megbeszélek vele egy napot amikor letisztázhatjuk, hogy most ő mit is érez (mert én már elég pontos célzással elárultam neki, hát ha nem síkhülye, felfogta), és már meg is van a nap, de... Szerintetek lenne nála esélyem? Sok közös van bennünk, és nem az az utcán leszólítós fiútípus, hanem értelmes, vicces. Bár már úgyis elmondom neki, ha nem tenném, csak megbánnám. >< Lenne valami tippetek, hogy mondjam el? A cél az lenne, hogy mivel ő valószínűleg már sejti hogyan érzek, az ő érzéseire kéne rákérdeznem. Bocsi a hosszú regényért, de még így se sikerült mindennel együtt leírnom. D:



#SzerelmiVallomás
2018. jan. 17. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem feladta hogy bármi is lehet ebből. Találkozzatok, aztán hozd fel neki (de ne rögtön), hogy te többet is el tudnál képzelni. :)
2018. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 he84 ***** válasza:
Ha netán bejössz neki, ahogy azt mondtad, akkor több esélyed lehet nála. Lehet hogy csak azért távolodtatok el egymástól, mert ő még zavarban van, kissé izgul emiatt. Szerintem nyíltan mondd meg neki hogy érzel, aztán kérdezz rá, hogy ő hogyan érez irántad. Ám előtte figyeld a reakcióját a vallomásodra, abból is jó esetben kiderülhet ez-az. De azért számíts némi eséllyel arra is, hogy esetleg elutasít, vagy csak kis kompromisszum mértékben megy bele. Ezek után ha lehet, beszéljétek meg jobban őszintén a dolgot, meg hogy kb. hogyan tovább.
2018. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Jövő héten kiderül minden ><
2018. jan. 18. 16:31
 4/6 A kérdező kommentje:

Még egyszer köszi a válaszokat!

Tegnap elmondtam neki, és végül is sikerült... :)

2018. jan. 23. 18:16
 5/6 he84 ***** válasza:
Akkor jó, ha elmondtad neki és sikerült. De mit értesz "sikerült" alatt? Úgy érted, hogy viszonozza, ő is hasonlóan érez, vagy ugyanúgy mint te iránta, vagy csak sikerült elmondanod neki gond nélkül, elfogadta és nem viszonozza?
2018. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 he84 ***** válasza:
Hmm, ahogy nézem, már nem nézel vissza ide, vagy csak soká. Talán nem nagy baj, ez van, remélem minden jól alakult.
2018. febr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!