Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy lányba, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba, és elmondtam neki. Én is lány vagyok. Nem egészen értem a reakcióját. A leírtak alapján szerintetek mi játszódhatott le a fejében?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy én is lány vagyok. Középiskolások vagyunk. Ő mondhatni tomboy, én pedig egy nagyon is lányos lány.

Őelőtte nem volt másik lány akibe beleszerettem volna. Sokan mondták nekem, hogy mondjam el neki, mert messziről látszik rajta hogy leszbikus. Szerintem ezt nem lehet látni egy lányon, viszont azt beismerem, elég fiúsan mozog, viselkedik, meg a hangja is mély, markáns.

Nagyon zárkózott típus, és nehezen nyit az emberek felé. Azt hiszem nagyjából sikerült összebarátkoznunk, így féltem is, hogy ezt majd ha elmondom, tönkremegy a barátság.

Tehát elmondtam neki. A reakciója nagyon meglepett.

Iszonyú idegesnek látszott, viszont mosolygott. Lehet számított rá, bár tudtommal senkitől nem tudhatta, hogy szeretem. Lényeg a lényeg, mosolygott. Azt mondta ezzel semmi baj nincsen, de nem tud vele mit csinálni. Nagyjából erre a válaszra számítottam. Azt mondta nem fog másképp viszonyulni hozzám ezek után.

Ugyanazon a napon, többször is észrevettem, hogy figyel. Nem hiszem, hogy haragszik rám, nem úgy tűnt. De nagyon meredten nézett rám mindegyik alkalommal.

Mi játszódhatott le a fejében? Volt már valaki hasonló helyzetben?



2017. dec. 17. 18:12
 1/6 anonim válasza:

Én pont a másik oldalán voltam egy ilyen szituációnak, bár nem voltam tomboy, szimplán out. Amit mondott, szerintem eléggé leírja, sajnos nem viszonozza az érzelmeidet és nem tud segíteni, de nem akarja, hogy úgy érezd ettől elveszíted mint barátot.


Nekem is ez volt a reakcióm és igazából ennyi játszódott bennem. Nem szerettem volna, ha egy ilyen bátor beismerés után kellemetlenül érezné magát. Köztünk maradt és nem viselkedtem vele furán, nem kerültem stb. Nyilván, ha azt kérte volna tőlem, hogy inkább ne beszéljünk, mert így nehéz neki, akkor ez lett volna.

Volt, hogy én is figyeltem őt ezután, de semmi konkrét nem volt emögött. Meglepett az egész, nem tudtam hova tenni és amikor az ember ilyesmiken agyal, önkéntelenül is megtalálja a tekintete az illetőt. Nekem legalábbis rettentő sokkoló volt, nem számítottam rá és tapasztalat híján fogalmam sem volt, miként kell ilyenkor reagálni.


Mi megmaradtunk barátoknak, azóta túltette magát az egészen, bár közrejátszhatott, hogy én sulit váltottam.

2017. dec. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ebből arra gondolnék hogy nem leszbikus, és szarul esett neki hogy te is annak nézted. Persze hogy ideges lett. Nem homofób, de nem leszbi.
2017. dec. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, nagyon köszönöm!

Második válaszoló. Neked nincs igazad. Mert pont azért, hogy ne sértsem meg, elmondtam neki hogy tisztában vagyok vele, hogy olyan lány mint a többi, és tudom hogy valszeg nincs esélyem.

2017. dec. 17. 19:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan lány mint a többi? A leszbikusok is azok, csak nem pasikra buknak. De ő hetero szerintem. Nem tomboy, nem az aminek látni szeretnéd.. Én hasonló alkat vagyok, sokat cseszegettek érte hogy biztos leszbi vagyok, pedig nem. És nagyon rosszul tud esni mikor ezzel vádolnak, pedig semmi bajom a melegekkel (és nem az a kategória vagyok aki arról pampog hogy maradjanak a négy fal között)
2017. dec. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Fiu is tud ugy nyalni mint egy lany.Erdemes lenne ki probalnod vagy 2 csaj q fiu. : D
2017. dec. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellett volna semmi mást mondani, mint azt, hogy szereted. Itt most nem is olyan fontos a nemi identitása, ha fiúsan öltözködik és tényleg egyértelműek a dolgok, akkor VALÓSZÍNŰ hogy nem hetero, de ki tudja..

Én vártam volna még ezzel, szerintem sokkal jobb ha kialakulnak a dolgok. Gondolj bele, hogy ezzel tényleg nem tud sok mindent kezdeni.. Várnod kellett volna még ezzel amíg talán ő is ad jeleket és ha végképp semmit, akkor kellett volna bevallani. Én is lány vagyok és voltam így, hogy tetszett az egyik barátnőm (régebb óta ismertem) de mindenképp várni akartam amíg kialakul.. Nem történt semmi csak szerintem mind ketten éreztük azt a szikrát kettőnk között (vagy nem :p ). Most elég jó barátságban vagyunk, rájöttem, hogy nem is kell nekünk semmiféle romantikus kapcsolat, csak maximum egy "barátság extrákkal" dolog.

2017. dec. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!