Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el neki? nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki? nagyon félős típus vagyok

Figyelt kérdés
Van 1 lány aki NAGYON tetszik nekem és nagyon jóban vagyunk.Nem tudom hogyan érez irántam viszont személyesen nem merem megmondani hogy kedvelem mert elég félénk típus vagyok és nem szeretném hogy tönkre mennyen a barátságunk.

2018. jan. 1. 20:45
 1/5 Zoli780806 ***** válasza:

Írásban semmiképp....kiábrándulna



Hagyd a fenébe, majd érzed, ha Ő is többet érez...ha meg nem akkor inkább ne mondd.

2018. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hívd meg egy kávéra/ sütire, pizzára, nem tudom... add önmagad, beszélgessetek jó sokat, viccelődj vele, aztán kísérd haza és útközben, séta közben mondd meg neki hogy: nagyon jól éreztem ma magam veled, szeretek veled lenni, kedvellek. Eztán mondhatod hogy vicces vagy, szép vagy, kedves, okos.
2018. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az elfelejtettem írni hogy rendszeresen találkozunk és egyre gyakrabban kísérem haza
2018. jan. 1. 21:00
 4/5 Lililili16 ***** válasza:

Mondd el neki bátran és mindenképp személyesen az se baj ha csak annyit mondassz hogy többet érzel mint barátság ha látja hogy esetlen vagy valószínűleg fog ő beszélni nyugi :D

16/L

2018. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi eddigi válaszokat :)
2018. jan. 1. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!