Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok hogyan viselkedtek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogyan viselkedtek az elutasított fiúval?

Figyelt kérdés
Szerelmes voltam egy lányba de nem kellettem neki de mèg most is tetszik nekem.Erősen próbálom elfelejteni sok munka segít.Hogy viselkedjek vele ha találkozunk?
2018. jan. 18. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, kérdező. Ez lánytól függ, ha normális a lány, akkor normálisan, ha nem, akkor nem. De nekem még esélyem se volt, ma megismerni a lány-t, egyből elutasított. Nagyon rossz érzés volt... 16/F
2018. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Viselkedj vele normálisan, mint ha semmi sem történt volna. Ha látja rajtad hogy befeszülsz és máshogy viselkedsz mint ami a normális, akkor romlik a kapcsolatotok. Hány évesek vagytok? :)
2018. jan. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudok úgy viselkedni mint ha mi sem törtènt volna kèptelen vagyok rá ha csak ránèzek az jut eszembe hogy nem kelletem neki egyik szemem mindig sír miatta :(
2018. jan. 19. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!