Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » SOS! Lehet valami komoly gond...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Lehet valami komoly gond vagy csak simán nem szeret már?

Figyelt kérdés
Tehát elmesélem a teljes sztorit. Van egy barátom jó pár hónapja vagyunk együtt... boldogak voltunk eddig minden rendben volt néha annyi probléma adódott hogy nagyon könnyen megvaltozik a hangulata, néha ilyen kedvetlen lesz és semmi nem változtat rajta aztán csak magától elmúlik..de ez max egy fél napig tart...aztán most öt napja volt egy nagyon apró veszekedesunk aztán egy napig nem is írtunk egymásnak mert nagyon bunkó volt és megbantott azzal amit mondott aztán ramirt és bocsánatot kért. Utánna pedig elkedzte mondani hogy neki milyen rosszul esett hogy megbántott engem semmihez sincs kedve stb. De ezt nem értem...mindig ez van...ha egyszer én vagyok megbantva nem azzal kéne törődnie hogy segitsen hogy jobb legyen a kedvem? Nem pedig beleasni magát meg engem is a mély depresszióba? A lényeg hogy az ezeket követő napokon nem tudtunk találkozni de mindennap feszült volt a hangulat...és mikor végre találkoztunk és amiben az utolsó remenyem volt, hogy na ez kell minden rendbe jön azt érzem h kozosmbos velem. Nem erzem hogy úgy szeretne és nem értem hogy mi változna pár nap alatt..az edzesem után elem jött és hazakisert és mondta h megy a haverjaival másnap bulizni reggel meg edzeni(ez egy szombati nap mikor mindig együtt szoktunk lenni) és akkor nagy nehezen celozgatva kieroszakoltam hogy rakerdezzen hogy ráérek e...azt érzem hogy már nem vagyok neki fontos és mindenki előrébb van és nem hajlandó változtatni az állítólagos "csak úgy rosszkedven" azért hogy én jobban érezzem magam mert azt mondja hogy ez nem rajta múlik...én meg már öt napja sírok folyamatosan és úgy érzem ha én ezt kibírom h ne mondjam meg neki akkor ennyi áldozatot azért hogy a kapcsolatunk jó legyen akkor ennyi áldozatot tőle is elvárhatnék..persze lehet mondani hogy vele beszeljem meg...de nem tudom mert vagy felkapja a vizet vagy csak még szomorúbb lesz és nem akarok rontani a dolgokon..szerintetek mi ez? Mit tehetnék?
2018. jan. 19. 23:44
 1/1 TR75 ***** válasza:
100%

Ez a leírás hasonlít egy borderline-os leírására. Hirtelen hangulatváltások, dühös kirohanások. Egyszer eszményinek lát, máskor meg söpredéknek. Miután megbánja, hogy agresszív volt (nem feltétlenül fizikai agresszióról van szó, sértegetés, lelki bántalmazás is simán lehet), mély önutálat és depresszió, amivel nem is tud mit kezdeni, hiába kér bocsánatot.

Ennyi leírásból persze nem derül ki, mi is van valójában, de nekem ez ugrott be.

És persze ez csak az én véleményem.

2018. jan. 20. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!