Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért olyan nehéz párt találni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz párt találni?

Figyelt kérdés

Igazi kapcsolatom még sosem volt (2 volt csak, de azokra nem tekintek kapcsolatként, mert kamu volt az egész, minden csak nem szerelem), a lányoknak valahogy csak barátként kellek, miközben lassan minden ismerősömnek lesz szerelme, vagy mindegyikük megállapodik.. én pedig nem értem, hogy miért nehéz komoly kapcsolatot s vele egy szép lányt találni? :(

Pedig nem nézek ki rosszul, kedves vagyok, szeretem a humort és a tréfát, igyekszem megbízható, megértő és barátságos is lenni, és segíteni annak, akiről úgy vélem, megérdemli. Velem lehet a gond ezek alapján? :/


19/F



2015. júl. 17. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
veled.
2015. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem írtam oda, hogy trollok kíméljenek! Komoly válaszolók írjanak kérem (nem az első válaszoló miatt írom ezt ki, őt kérem, fejtse ki, miért)
2015. júl. 17. 20:39
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
a lányok bolondok..ilyen fiút nem mindehol találnak ^^
2015. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 |Orfeusz| ***** válasza:
Puzsér Róbert "Beszéljünk a nőkről" c. rádióműsor epizódját hallgasd meg. Nagyon erős társadalomkritika, érdemes fenntartásokkal kezelni, de sok benne az igazság.
2015. júl. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Felsorolsz magadról fél tucat pozitív tulajdonságot, majd szomorúan megkérdezed, hogy benned van-e a hiba.

Vagy rossz önképed van, vagy egy/több nagyon rossz tulajdonságod, vagy esetleg indokolatlanul magasak az igényeid. Még kb 15 féle dolgot feltudnék sorolni, amiért benned lehet a hiba, ha eddig egy nőben sem sikerült olyan benyomást keltened, ami miatt komolyabban érdeklődnének irántad.

(#1 voltam)

2015. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#3 Köszi, hogy így gondolod :)

#4 Persze, most is hallgatom, köszönöm a tippet! :)

#5 Igyekszek mindenkiben pozitív benyomást kelteni, és nem megy mégse, mert mindig más a "befutó", aki pl. le se szarja a lányt, vagy valami... :(

Lehet, hogy van olyan negatív tulajdonságom, amit én eddig nem vettem észre, ezt nem tudom

2015. júl. 17. 21:01
 7/8 Noren1989 ***** válasza:

Nem elég megtalálni az Igazit!

ÁT IS KELL ÍRATNI, tele kell tankolni, lehegeszteni a difit, bekeményíteni a gátlókat, stb...

25/F

2015. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Rámírsz? 18 L
2015. júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!