Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Próbálkozzak egy régi szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak egy régi szerelmemnél vagy nem?

Figyelt kérdés
Pár éve volt egy srác a suliban aki tetszett, teljesen belé voltam esve a középsuliba. Osztálytársam volt, állandóan láttam h néz, de folyamatosan. Szerintem kb. az egész osztály tudta h bejön nekem, és hát több forrásból tudom kólcsönös volt. Valamiért mégsem jöttünk össze, lehet a sors akarta igy.Bár akkoriban a barátai utáltak engem, én ezért nem nyitottam felé. De a szikra mindig megvolt. Még most sem tudtam elfelejteni, így pár év után szerintetek felvegyem vele a kapcsolatot? Elmondanám neki hogy mit érzek, de nem tudom hogy ő is éreze irántam még valamit.

2018. jan. 19. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
ntugodtan vedd fel ,elsőnek haverkodj vele aztan kiderul mi a szitu!
2018. jan. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gimiben én is odavoltam egy lányért, oda és vissza. Tavaly derült ki, hogy végig viszonzott volt a dolog, csak egyikőnk sem lépett és mindig azt hittük nem tetszünk úgy a másiknak.


Úgy hozta a sors, hogy egy helyen tanulunk tovább és ezért néha együtt bulizunk. Elkezdtem neki udvarolni ennek tudatában, de azt mondta, hogy most még nem áll készen egy kapcsolatra. Nem állok meg, mert látom rajta, hogy mit érez és hogy jól érzi magát velem.


Mit akarok ezzel? Ami késik, nem múlik. Persze, vedd fel vele a kapcsolatot, utáni látni fogod mik az esélyeid. :)

2018. jan. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató szavakat! :)
2018. jan. 20. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!