Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Régi szerelem, első randi mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi szerelem, első randi mit mondjak neki? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

3 éve sportolok ahol volt egy fiú aki nem erdekelt annyira de kis idő mulva megtetszett..a fiún is láttam hogy tetszem neki. Utána nagyjábol egy évig együtt mentünk haza edzésről, hülyültünk. Teljesen belézúgtam de ez nem olyan fellángolás volt..szerelmes voltam,vagyok belé. Egy éve abbahagyta az edzést és nem találkoztunk csak youtube videókon láttam (youtube-ozik). Tegnap megjelent edzesen de nem edzeni jott csak ugy és nem hiszem hogy miattam. Helyesebb lett, mélyebb lett a hangja. Újra kezdődött a szerelem. Nem bírtam magammal rairtam hogy talalkozhatnank jövöheten valamikor. Tudnátok segíteni hogy hogy mondjam el neki finoman óvatosan h nagyon bejön? És előtte hogy tudakoljam meg hogy van e barátnője?

12/L


2017. júl. 8. 00:01
 1/1 anonim ***** válasza:

-Te Jóska, van barátnőd?

-Nincsen.


Problémamegoldás lvl 99.

Amúgy én 12 évesen inkább árkot másznék és galambot etetnek vagy ilyesmi... Ráér a szerelem :)

2017. júl. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!