Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy régi vágyam és úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy régi vágyam és úgy érzem, hogy a mostani barátnőmmel meg tudom ezt csinálni, de hogyan mondjam meg ezt neki? Nem fog hülyének nézni?

Figyelt kérdés

Régi vágyam, hogy a szerelmem fenekét csókolgassam. Szerdán a barátnőm fel is fog jönni hozzám (nem először lesz itt) és akkor tervezem a dolgot. A "gond" az, hogy nem akar szexet amit meg is értek. De hogyan mondjam meg azt neki, hogy ezt szeretném. Csak egyszerűen, nyíltan mondjam meg, hogy mit szeretnék vagy mondjam meg neki, hogy nem lesz szex de vegye le a farmerjat és forduljon a hasára! :D

Nem tudom, hogy hogyan mondjam ezt meg neki. De amúgy nem fog hülyének nézni?

Amúgy bízok benne csak ilyesmit még ilyesmit sem csinált egyikünk se. Szerintettek?



2017. aug. 21. 08:30
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez igen! :DDD nem tudok segíteni de írd majd meg hogy mi lett légyszi :D
2017. aug. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 DollarDog ***** válasza:
100%

Hát figyelj! :D

Vagy elmondod neki, és hülyének néz!

Vagy vársz vele! Úgyis eljön majd az idő mikor úgy együtt lesztek és akkor kiélheted magad! De szerintem várj ezzel és ne mond el!

2017. aug. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmaas :DD

Szerintem is várj még vele, míg eljuttok a szexig és akkor kiélheted magad. De ha mégis rászánod magad, írd már meg légyszi mi lett :DDD

2017. aug. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Én a lábakkal vagyok így :3
2017. aug. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 I noor Y ***** válasza:
100%
Nem irta meg mi lett:(
2017. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Majd megírja. :D
2017. aug. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező vagyok. (Letiltották a fiókom és egy másik teloról írok). Nem mertem megkérdezni! :D
2017. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
"megcsókolhatnám a feneked?" Szerintem ez egy ilyen teljesen nyílt, lényegretérős, nem mellébeszélős történet, és egyből érteni fogja, aztán max azt mondja, hogy nem.
2017. aug. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
És szex se volt még ?
2017. szept. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Mivel ha nem jutottatok el a szexig, akkor mindenképpen várj ezzel! Mert mivel lány vagyok,én is úgy gondolom hogy ha ezt az én barátom megkérdezné, biztosan faképnél hagynám. Hogy miért? Mert egy lány nincs felkészülve ilyenre, ha még nem történt meg az! :D


És nem öltöznék én sem le csak úgy... Érted..

Majd ha egymásnak estek az ágyban, szerintem akkor még kérdezned sem kell majd tőle! :)

2017. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!