Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet esélyem egy népszerűbb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem egy népszerűbb lánynál?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki modnjuk úgy, hogy nálam(fiú) sokkal népszerűbb és azért belevalóbb is. Én amúgy is félénk vagyok picit lányoknál de ha összehaverkodok valakivel akkor már elvagyok az illetővel.
2018. jan. 20. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia kérdező, szóval. Igen lehet esélyed. Elmondom miért, igaz nekem nem sikerült. De a félénkség, azzal semmi baj sincs, én 16 éves vagyok. Tegnap elött elutasított egy lány, úgy gondoltam, minden elveszett, de nem mert bunkó volt, nem szabad feladni. Szóval, menj oda hozzá, én 1 hét alatt vettem rá magam, tudod nagyon félénk vagyok. De ha nem mentem volna oda, akkor abba sérültem volna, hogy tudatalatt tudom, hogy nem mentem oda, és mi lett volna ha... És ez szerintem, rosszabb mint egy elutasítás. Próbálkozz kérdező, hidd el, minden normális lánynál van esélyed, ha normális vagy. Ha kellene valami írj privátot, és nem, nem vitatjuk meg minden részletet, a mi lenne ha kérdőmondattal, mert kockáztatni kell, csak akkor sikerülhet :)
2018. jan. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!