Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet esélyem egyáltalán egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem egyáltalán egy ILYEN lánynál? :/

Figyelt kérdés

A lany akibe szerelmes vagyok nagyon szep, ennek tetejeben nagyon okos is, talan a legjobb az évfolyamban, olyan, mint egy két lábon járó lexikon, bármit kérdezel tőle tudja a valaszt, közben eleg népszerű es vicces is, kedves, megértő, nagyon tehetséges az írásban, a rajzban... Meg igazából mindenben, amihez hozzáfog.


En meg pont az ellentéte vagyok. Nem vagyok helyes, sem okos es semmiben sem vagyok tehetséges... Nagyon-nagyon felénk is vagyok, sima emberekhez se tudok hozzászólni értelmeset, mert zavarban vagyok, akkor mit fogok tenni, ha a kiszemeltemhez szólok?


Van egyáltalán esélyem nála? Ha van, akkor meg megis hogy szólítsam meg?


(Osztálytársak vagyunk)


Nagyon Köszönöm a válaszokat!



2018. jan. 6. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Esélyed van, csak el ne rontsd!

Velem is volt hasonló, csak nem osztálytársam volt.

Gyönyörű 10/10es lány, lehetett is volna esélyem, csak nem éltem vele, azóta is bánom:/

2018. jan. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valoszinuseg megvan. Esely eleg keves
2018. jan. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zoli780806 ***** válasza:

Nincs



Elsősorban a hozzáállásod miatt nincs.


Az egy dolog, hogy ronda vagy, buta és tehetségtelen....sok ilyen ember van a világon, sok szép nővel.... de mivel esetedben egy intelligens lányról beszélünk, így ezzel a jelenséggel nem bíztatnálak.


Még ha esetleg össze is jönne, milyen közös témáitok lennétek.


Viszont az határozottan példamutató, hogy önkritikád az van. Szebb és tehetségesebb nem lehetsz, de tanulni, szélesíteni a látóköröd még épp idejében el tudod kezdeni.

2018. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulok ki,habár nem mondanám magam annyira gyönyörűnek,sem okos mem vagyok viszont a többi stimmel, így még nálam sem lenne esélyed mivel álltalában azok a fiúk jönnek be akikben van valami különleges,tehetségesek valamiben(akár írásban vagy rajzolásban) azaz művészlélek.Nem tudnék mit kezdeni egy fiúval aki semmihez nem ért,semmi hobbija sincs,semmiben sem tudja kifejezni magát, és még félénk is.Sajnálom kérdező de szerintem annak a lánynak egy hozzá hasonló fiúra van szüksége.
2018. jan. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele beszélgetni! Ha nagyon tetszik és mindenáron szeretnéd,menni fog az,hogy "értelmes szavakat nyögj ki". Lehet,hogy megtetszel neki. Honnan tudod,hogy nem vagy az esete? Próbáld meg. Ha nem,akkor nem. Elkell fogadnod,de legalább nem mondhatod azt,hogy nem próbáltad meg!:)
2018. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de nem hiszitek el, nemrég véletlenül meghallottam, hogy a barátnőjével rólam beszélnek, es kiderült, hogy SZERELMES BELÉM :) Ez pénteken volt, akkor nem volt lehetőségünk beszelni, igy holnapra maradt, hogy beszéljek vele :)
2018. jan. 14. 17:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Na mi lett? Össze jöttetek?:)
2018. jan. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!