Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi van akkor, ha egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha egy lány szimpatikus, de nem merek oda menni hozzá, mert félek az elutasítástól?

Figyelt kérdés
Ez úgy kezdődött hogy év elején szeptemberben nem voltam egy hónapot. Utána voltam két hónapot és abban az időszakban volt az mikor megtetszett a lány külsőre. Mikor jött a december szintén nem voltam 1 hónapot és akkor elkezdtem felejteni ahogy telt az idő. Mikor újra visszamentem akkor sokkal jobban elkezdtem utána érdeklődni. Viszont csak annyit tudok hogy Niki a neve, de ezen kívűl semmit. Még facebookon sincsen fenn és ez így elég rossz mert rá szerettem volna írni.Bár mivel én folyton nézem akkor az neki feltünik és visszanéz (Én hetedikes vagyok ő meg nyolcadikos). Így nem tudom mit csináljak és nem tudom hogy melyik rsszabb ha visszautasítanak vagy ha inkább abban a tudatban élsz hogy mi lett volna ha. Ha valaki tud erre valamit szívesen fogadom. Köszönöm aki elolvasta.

2018. jan. 20. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Van egy jó megoldás, és nagyon egyszerű. Nem egyből szerelmet kell vallani a lánynak. Barátkozzatok össze előbb. Ha megismered és szimpatikus, akkor elkezdhetsz neki bókolni, és megfigyelni a reakcióját. Ha jól fogadja, te is bejössz neki. Ennyi az egész. Sok sikert.
2018. jan. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az 1-es kiválóan leírta :) Csak kérdező, ne járj úgy mint én, ha normális a lány akkor sok sikert nektek, és ne legyen bunkó :) 16/F
2018. jan. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!