Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ha egy fiu szerelmet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy fiu szerelmet vall nektek gondolkoztok rajta valamennyit, még ha az érzés nem is kölcsönös?

Figyelt kérdés
akár barátotok akár nem gondolkoztok rajta, hogy mégis milyen lesz ezután a viszonyotok, éreztek szomorúságot, szánalmat vagy esetleg valami mást, mik jutnak eszetekbe egyáltalán? Vagy csak úgy szimplán nem hat meg titeket annyira?
2018. jan. 21. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ilyenen nem kell gondolkodni.

Ha viszont tetszik a csajnak a srác, kapva kap az alkalmon és rávágja, hogy te is nekem.

Csak az gondolkozik, akinek nem jön be a srác

2018. jan. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem szoktam rajta gondolkodni, probalom finoman visszautasitani, mert ha valakit tenyleg szeretsz ugy sem gondolkodnal rajta
2018. jan. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2esnek igaza van. Nekem múlt évben szerelmet vallott egy srác, de nem voltam belé szerelmes, de barátként szerettem... Szóval sok fejtörést okozott, hogy mondjam meg neki, hogy nem, eltűntek egy napra, stb (lehet hogy kicsit túldramatizáltam😅) De a lényeg, hogy ha tetszett volna egy kicsit is, akkor tuti adtam volna esélyt, így még csak húztam egy csomó ideig.
2018. jan. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindenkit lekoptatok
2018. febr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!