Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki volt már hasonló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már hasonló helyzetben? Viszonzatlan szerelem.

Figyelt kérdés

Ki hogyan élte meg,meg amikor olyasvalakibe szeretett bele,aki nem viszonozta az érzéseit?

Hogy léptetek túl rajta?


13/L



2018. jan. 21. 14:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz az ilyen, és szerintem a legtöbbet az segíthet, ha valamilyen hobbidban, vagy akármiben amit szeretsz, jobban elmélyedsz. Tereld el a figyelmed, a legrosszabb, ha engeded magad sodródni ezzel az érzéssel, és remények között élni.


Beszélgess erről valakivel, az is segít! Ne szomorkodj :) 19f

2018. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) próbálok kevesebbet gondolni rá!
2018. jan. 21. 15:39
 3/13 Lililili16 ***** válasza:

Szia

Nyáron utasított el valaki és nagyon szenvedtem miatta.Ő még szerette volna ha barátok maradunk de úgy gondoltam könnyebb lesz ha nem beszélünk többé.Már másnap nagyon hiányzott és mivel minden nap látom suliban nagyon kínoz ez az egész helyzet én fél éve már teljesen belevagyok esve és hiába mondja minden barátnőm hogy nyugi ez csak rajongás meg majd el múlik ez már biztos hogy nem az és nem segít már a hobbi nem segít ha barátnőkkel vagyok sport közben is csak rá tudok gondolni.Én csak annyit tudok mondani erre hogy tényleg van ami sosem múlik el szóval ne is erőltesd majd fog jönni valaki sokkal jobb aki miatt elfelejtheted a fiút :)

16/L

2018. jan. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) első szerelmem amúgy,szóval amiatt is nehezebb elfelejteni.
2018. jan. 21. 17:46
 5/13 Lililili16 ***** válasza:
Remélem tudtam neked segíteni bár nekem nem a legelső de biztos hogy ilyet még senki iránt nem éreztem
2018. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen,és neked is biztos sikerül teljesen túl lépni a fiún!
2018. jan. 21. 18:52
 7/13 Lililili16 ***** válasza:
Fél év után az a helyzet hogy nem tudom valaha túllépek e rajta minnél jobban szeretném elengedni annál rosszabb a helyzet és rájöttem hogy felesleges próbálkozni de emiatt elutasitok rendes fiúkat akik közeledni akarnak és teljesen rosszul vagyok hogy ő nem akar velem beszélgetni
2018. jan. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igazság szerint én évek óta bele vagyok zúgva,ami lehet,hogy furán hangzik,mert még fiatal vagyok.

Szerintem nem kéne elutasítanod a fiúkat,mert így tényleg nem tudsz majd túl lépni rajta.

2018. jan. 21. 19:38
 9/13 Lililili16 ***** válasza:

Nem hangzik ez furán általánosban nekem 3 évig tetszett egy bizonyos fiú aztán mikor elballagtunk elfelejtettem és azóta sem találkoztunk ezt megoldotta az idő.Egyébkémt biztosan tudod hogy nem viszonozza az érzéseid?

Velem az a gond hogy mindenkiben csak őt keresem és mindig azon agyalok hogy talán csak azért lenne jó összejönni valakivel hogy kicsit legyen féltékeny miattam úgyhogy amég igy érzek nem akarok kihasználni senkit

2018. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen biztosan.A legrosszabb,hogy néha van pár olyan cselekedete,és mondata,amibe én belemagyarázok dolgokat,hogy úristen most biztos tetszek neki,közbe ez nem így van. :/
2018. jan. 21. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!