Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mivel tudnám elterelni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám elterelni a gondolataimat róla? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány akit már nagyon régóta szeretek, de már van barátja. Nem akarom feladni, ehelyett inkább várnék. Mivel tudnám lefoglalni magam, hogy ne rá gondoljak 0-24ben?

2018. jan. 21. 23:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy ilyen esetben a saját lelki épséged próbáld menteni. Ez a megvárom dolog nem a legjobb ilyen téren mert reménykedni fogsz és nincs annál rosszabb mikor egy reménytelen szerelemben remémykedik egy ember. Hasonló cipőben járunk, csak én már átíveltem a nehezén. Nállam ilyen téren a kapaszkodó az volt hogy rájöttem imádok színházba járni és ez lekötött. Lehet hogy te imádsz mozizni,ki tudja? Próbáld meg felfedezni önmagad és amit szeretsz és utána az nem 100%ban de lefog foglalni téged. Sok sikert!
2018. jan. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!