Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az elhunyt Édesapámmal álmodok...

Az elhunyt Édesapámmal álmodok pedig már három éve elhunyt. Hogy lehetne elterelni a gondolataimat erről a témáról? 18/F

Figyelt kérdés
Csak azok vannak benne az álmaimban hogy egy családi ebédnél vagyunk egyszerre csak csöngetnek és ott áll apám.
2016. jún. 13. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért mert most jön ki rajtad a hiánya a tudatod alatt és ezét álmodsz folyton vele sajnos.


Én is ugyanígy voltam csak nekem a húgom halt meg egy szörnyű balesetben ahol édesapám elkövetett egy hibát és ez lett a vége. Édesapám is válságos állapotban volt kórházban de felépült valamilyen szinten, de a húgom sajnos a helyszínen meghalt :,( Akibe apám belerohant szerencsére kisebb sérülésekkel de megúszta a balesetet, én amikor apám magához tért hónapokig nem álltam vele szóba mert kiderült hogy ittasan vezetett és elaludt a volánnál. Nálunk ez már 8 éve történt legalább. A húgom 13 éves volt, és csinos is volt már, meg okos is és érett is, és sokan szerették őt. Nagyon szép élete lehetett volna. Én is gyakran álmodtam vele, és még a mai napig megesik hogy a húgommal álmodok amikor már ő is felnőtt lett és szép élete van. Sajnos nem egyszerű ezen túl tennie magát az embernek, meg én tavaly vesztettem el nagypapámat is akivel nagyon jó viszonyom volt, és 3 hónapja halt meg a gyerekkori legjobb barátom akivel szintén sokat álmodtam. Én nekem sok fontos ember halt meg akik számomra fontosak voltak így tudom mit érzel, sajnos ez hosszú idő. Én a húgom halálát nem voltam hajlandó elfogadni és a temetésén sem sírtam ami sajnos azzal járt hogy agyilag becsavarodtam és pszichológus foglalkozott velem mert én beképzeltem hogy itthon van, meg a szobáját sokáig úgy hagytuk, nem nyúltunk hozzá csak a portörlést porszívózásvolt meg áramtalanítottuk a helyiséget hogy ne legyen baj, csak nálam úgy jött ki hogy mindig bementem a szobájába megnézni mit csinál meg amikor ebédnél terítettünk neki is tettem tálat meg ilyenek. Nem volt egyszerű, én akkor volt hogy iskolába óra kellős közepén elkapott a sírás roham, mert akkor kezdtem tudatosan felfogni hogy már nincs többé és nagyon hiányzik. Akkor vittek be a pszichiátriára mert szó szerint bekattantam akkor, akkor mindenkit hibáztattam és elájultam sokak szerint. Akkor a dühöngőn tértem magamhoz begyógyszerezve, kikötözve, kb azt sem tudtam hol vagyok.

2016. jún. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valójában most kezded elengedni, elfogadni a tényt, és érzelmileg kezded feldolgozni a veszteséget!
2016. jún. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az álom segít feldolgozni a minket ért hatásokat. Pont azokat, amiket éber tudatállapotban elnyomunk, elterelünk, pont azok jönnek fel. Szerintem tegyél egy füzetet ceruzát az ágy mellé, és reggel felébredéskor még ne nyisd ki szemed, gondold át mit álmodtál, és azonnal írd le. Ha nem így teszel, elfelejtődnek. Ezzel az álom naplóval feldolgozod az álmaidat, és tisztább lesz a tudatod, nem fognak árnyként nyomasztani dolgok, jobban, könnyebben tudsz majd tanulni, dolgozni, végezni a teendőidet..
2016. jún. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nálam az volt a megoldás, hogy miután hasonlókat álmodtam, elmondtam anyának, csak beszéltünk az álomról, és utána szinte soha nem jött elő újra
2016. jún. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már én is próbáltam megbeszélni ezt a helyzetet megbeszélni az Édesanyámmal, de ő mindig csak azt mondja hogy az idő mindent megold.
2016. jún. 13. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!