Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnám elterelni a...

Hogyan tudnám elterelni a gondolataimat?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben iszonyatosan rosszul érzem magam,minden probléma ramzúzult és úgy érzem egyre nehezebben tudok úrrá lenni magam fölött. Iszonyatosan magányos és depressziós vagyok. Mikor egyedül vagyok egyszerüen nem tudok elszakadni a negatív gondolataimtól,folyamatosan csak jár az agyam és úgy érzem ez már teljesen felőröl. Folyamatosan szorongok és reszketek,nem tudom mit kéne tennem. Kérlek segítsetek.
2016. febr. 21. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
biztosan pasi vagy
2016. febr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy tini...
2016. febr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyetlen ember tehet mindezek ellen,csakis te Kérdező!

A problémáid meg kell oldani,mert újabbakat generálnak, és egyre nehezebb lesz a helyzet.

2016. febr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem pasi vagyok és már nem is tini. Egyszerüen csak mindent egyszerre vesztettem el,és egyedül maradtam. Szeretnék kikerülni ebből az állapotból,ezért kértem segítséget. De úgy látom nem lehet normális embereket találni akiknek van ötletük ilyen problémára.
2016. febr. 21. 19:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Alig írtad körül a problémád lényegét, így ne számíts konkrét segítségre ha csak...
2016. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondolat elterelés nem megoldás s egyáltalán nem jó.

Problémák s negatívok még nem szűnnek meg, csak fókuszon kívül esnek.

Hozzáállásodon változtass. Ebben segíthetek, csak írj rám.

Magányosság ellen pedig magányosságra koncentrálás helyett, mások megismerésének akarására kéne s persze tenni érte.

Keres te személyiségedhez passzoló személyiséggel rendelkező embereket s ne félj hozzájuk menni beszélgetést kezdeményezni. Ezt teheted csoportokban, helyek, ahol látsz esélyt hozzád passzoló emberekkel való találkozásra van esély.

2016. febr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!