Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ha azt írom, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha azt írom, hogy eszembe jutott az jó?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel egy buliban találkoztam és meg is csókoltam. Kb egy hete beszélünk messengeren. Szeretnék ma ráírni. Ha azt írnám, hogy eszembe jutott és, hogy mi van vele az nagyon snassz vagy érzelgős lenne? Előre is köszönöm a segítséget :) 18/f

2018. jan. 23. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
igazából ha 1 hete beszélgettek akkor is rá kellett hogy írj:D szóval most is úgy ahogy eddig:D és a kérdésedre válaszolva szerintem nem érzelgős, de ha snassznak tartod akár csak annyit is írhatsz hogy na mizu veled hogy vagy ilyenek:D:D
2018. jan. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aranyapám, ha egy hét után azt írod, hogy eszedbe jutott, a büdös életbe nem áll többet veled szóba a lány. Neked hogy esne, hogy csak úgy véletlenül eszébe jutottál valakinek, aki egyébként már megcsókolt? Ha azt írod, hogy minden nap gondoltál rá, de csak most szedted össze a bátorságodat, sokkal több esélyed van.
2018. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!