Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok,100%-ból nektek mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,100%-ból nektek mennyit jelentenek az alábbi belső értékek? Úgy érzem nem becsül meg eléggé a barátnőm. Igen neki is elmondtam. Kertelés nélkül leírom minden tulajdonságot ami így 5 perc alatt eszembe jut, aztán meglátjuk.

Figyelt kérdés

- Pasi vagyok és imádok főzni, Jól főzni :)

- Értek a számítógéphez, de csak munkára, olvasásra használom. Nem tudok 10 percél többet játszani rajta.

- Lassan megondoltan szeretek cselekedni, ha kapkodni kell szinte tuti, hogy hibázom.

- Szeretek maszirozni

- Héba hóba meglepem virággal kedvességből

- Heti 2-3 alkalommal vágyom a szex-re (Pasi vagyok, ez a minimum ideál, a több nem probléma... Pasik.... :D )

- Hamar elkap a vágy, így az elején gyors vagyok, de aztán belejövök :)

- Valamikor lassú szex a nyerő, van amikor a gyors.

- Kipróbálnám valami extrém helyen. A párommal eddig csak ágyban, pedig a szája az nagy hogy, na majd egyszer itt egyszer ott. Hiszem ha látom :)

- Télen nem nagyon szeretek kimozdulni.

- Nyáron és jó időben imádok kirándulni, vagy szabadban lenni.

- Ha nyár akkor kerti parti.

- Ha a párom vagy akkor a barátok 2. helyre kerülnek, ez van mindeki tudja, azt ossza be ami jut :)

- Ha hívnak akkor megyek segítek, ha tanács kell segítek. Lelki ismeret furdalásom van, ha nem jön össze a dolog, vagy nem sikerült.

- Nem szeretek a barátnőmmel együtt vásárolni, elmegyek ha kell segítek elmondoma véleményemet, de nem hazudok.

- Őszínte vagyok, nem nyers mert azt nem szeretem, de nem halgatok el dolgokat inkább elébe megyek.

- Ritkán TV-zek nem köt le.

- Facebook 10-15 percben elég, nem érdekel mások élete családfája.

- Nem vagyok családcentrikus, számomra elég ha havonta 1x beszélek valakivel a családból.

- Nem vagyok féltékeny örülök, hogy szép a barátnőm, persze kiakaszt amikor valaki látja, hogy ott vagyok és nyomul, de szerintem a párom nagy lány megoldja. Nem kell játszanom a legényt.

- Alkohol, szeretem. Magamtól ritkán iszom, barátokkal természetesen jobb, részeg eddig 3 szor voltam szerintem összesen (27F)

- Nem szeretek teregetni

- Nem vagyok rendmániás, de szeretem a rendet. Számomra kikapcsolódás tud az is lenni, ha rendbe rakom a házat 1-2 óra alatt.

- Nem zavar, ha enm borotválkozok minden nap. Ált. a 3 napon túl nem bírom tovább :)

- Orális szex 7 évig, megtagadta tőlem a barátnőm, nem halok bele ha nincs, szex elött, utána, alatta. Nem erőltetem amit nem szeretsz.

- Szadó dolgokra nem vagyok vevő.

- Análszex nem vágyom rá, nem is értem más pasik miért eröltetik.

- Romantika: Mozi, Étterem,Esti séta számomra ezt jelenti.

- Mikor szerelmes vagyok szeretem versben leírni, de ritkán teszem.

- Macskás vagy kutyás? - Egyik sem, mindkettőt imádom de nem húz a szivem egyik iránt sem.

- Megmondom ha egy barátnőd szebb nálad, és azt is hogy miért. De a szépség, az mindig egy pillanatnyi dolog, a belső érték erősebb.


Hirtelen ennyi jutott eszembe, várom a válaszokat. Köszönöm előre is.



2016. jan. 27. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
70%, vegyesen volt benne olyan, ami tetszik, és olyan is, ami nem, egy picivel a pozitív dolgok nyertek :)
2016. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 20:28 as :)
2016. jan. 27. 20:31
 3/10 anonim ***** válasza:

hát az utolsó nagyon nem jó. de úgy se, ha azt mondogatnád lazán,hogy az a nő szebb nálad,mert jobb a hátsója, az a nő jobb, mert szebb a haja. stbstb..

ha valakit szeretek ezt mondjuk hanyagolnám..

2016. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van ami fontos ezek közül, van ami semleges, és van ami nekem nagyon nem lenne nyerő. Most soroljam fel mind, vagy mégis mire van kiváncsi?
2016. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az utolsót nem úgy értettem hogy megmondom hogy szebb a barátnőd, hanem ha megkérdezed a véleményemet hogy "Szerintedd szebb mint Én? akkor elmondom, ha szebb nem pedig, Te sokkal szebb vagy meg ilyenek...
2016. jan. 27. 21:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy azzal traktálod, hogy a barátnője szebb, tőlem is kicsit távol áll. De talán azért, mert én máshogy érzek ezzel kapcsolatban. Nekem mindig az a legvonzóbb, akit szeretek. De ez emberfüggő. A többi tulajdonságoddal nincs különösebb baj így első olvasatra.


Miért érzed, hogy nem becsül a barátnőd?

2016. jan. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
vegyes vagy nagyon, végül is nem taszító, inkább vonzó
2016. jan. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Igen.70%-ban ideàlis vagy.. :)

Furcsa hogy kibirod oràl szex nèlkül 7èvig.

2016. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem a szex az elsődleges szempont. :) Mármint az orál szex.
2016. febr. 6. 23:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is egyedül az utolsó ponttal vitatkoznék. Mondjuk eleve nem kérdezem a párom hogy ez vagy az szebb e nálam. Hozzám érzelmek fűzik igy egész más, egy szép nőt megnéz nyilván de úgy mintha egy jó autót nézne meg: esztétikailag. De összességében én vagyok neki a legszebb ahogy ő is nekem a legjobb pasi :-)
2016. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!