Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lepkés farmer? Sziasztok!...

Ninuka88 kérdése:

Lepkés farmer? Sziasztok! Biztosan emlékeztek lányok kb 2002-ben jól ismert farmer nadrágokra amit esetleg ti is hordtatok. Én most retro farmereket gyűjtök és eszembe jutott az akkoriban nagy divatú lepkés farmer.

Figyelt kérdés
Emlékszem minden második csajszinak a középsuliban olyan volt. Kìnaiba ,butikokba is egyaránt lehetett kapni. A bal oldalán az alsó szárában volt négy kis lepke a jobb oldalan felül a zseb résznél kettő darab lepke. Arra szeretnélek titeket kérni mivel már minden oldalt felkerestem és sajnos sehol sem találtam senkinek eladásra ,hogy ha esetleg még bárki emlékszik rá és megvan neki esetleg jó állapotban m-es méretben az keressen fel nagyon szívesen felvasárolnám! irjatok itt vagy az e-mail címemre a niki.328@gmail.com ra. Nagyon szépen köszönöm előre is a segítséget!
2017. jan. 28. 10:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!