Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés
Először is leszeretném szögezni,hogy nem kérek ilyen kommenteket hogy "kicsi vagy még" és társai.. Tehát 12 éves lány vagyok,és nagyon kedvelek a suliból egy fiút,egy évvel idősebb. Élőben még nem sokszor beszéltünk,de ha igen akkor pár szót,de ugyanígy neten is. Arra gondoltam,hogy február 14.-én (Valentin nap) írok neki egy szerelmes levelet és oda adom neki személyesen vagy bedobom a szekrényébe.. Szerintetek ez jó ötlet? Köszönöm előre is!
2018. jan. 24. 14:32
 1/5 anonim válasza:
Szerintem először ismerd meg jobban, és ha már valamennyire biztos vagy benne, hogy tetszel neki, akkor add oda, mert nem szabad külsőből ítélni. Ez egy fontos döntés és jó ötletnek tartom névtelenül odaadni és megfigyelni a reakcióját. Végül valamikor elmondani, hogy te voltál az. Viszont ha megfogadod amit írtam akkor négyszemközt beszéljétek meg az előbbit. És Happy End
2018. jan. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb jobb lenne jobban megismerni.
2018. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
NEEEEEEEE.
2018. jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 October15 ***** válasza:

Egy lényeges dolgot kihagytál: a fiú hány éves?

Ha 12-13 akkor persze miért ne. [Oké azért tudnék példákat hozni arra, hogy miért ne de fölösleges előre paráztatni.]

Ha 14 vagy afölött akkor hát.. ha nagyon jó fej a srác akkor kb arra a megállapításra fog jutni mint én: ez aranyos..

De ennél többet nem igen érhetsz el. Ha egy 14+ srácnál bármit el tudsz érni 12 évesként akkor javaslom fuss. :D


25F

2018. jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ott van,hogy egy évvel idősebb nálam,tehát 13 éves
2018. jan. 26. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!