Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jó ötlet szerelmet vallani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet szerelmet vallani ennek a lánynak?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm, nekem nagyon tetszik és nem régen ismertük meg egymást, barátok vagyunk . Szerintem én is bejövök neki. Jó ötlet lenne neki szerelmet vallani bújtatva ? Vélemények tapasztalatok ?

21/F



2018. jan. 21. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a szép, hosszú kifejtésből tökéletes jellemrajzot kaptunk mind rólad, mind a leányzóról, a kapcsolatotokról nem beszélve. Többszöri átolvasás után, hogy egy apró részlet se maradjon ki, majdnem 100%-os magabiztossággal állíthatom, hogy fogalmam sincs.
2018. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem ontod az infót...

Ha nem vallsz, nem tudod meg az ő érzéseit.

Ha a plátói szerelem híve vagy, hallgass!

2018. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A lényeget leírtam röviden, kíváncsi vagyok, hogy jó ötlet-e ? Illetve, hogy milyen irályba sodorná a kapcsolatunkat, hogyan sülhet el ?
2018. jan. 21. 22:09
 4/9 anonim ***** válasza:

Tényleg nem sok infó, de szetintem próbáld meg! Ha vissza is utasít attól még lehettek jóban. Ha jól tálalod akkor nem lesz kihatása szerintem a kapcsolatotokra.

Ha meg ő is kedvel, akkor legalább haladtok :)

2018. jan. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazad van nem várhatom, hogy ő kezdeményezzen, hiszen nekem kell . De én úgy vettem észre, hogy tetszem neki, csak ő nem mer nyitni e téren.
2018. jan. 21. 23:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha így érzed akkor semmi akadálya! Próbáld meg. Képzeld el, hogy mindketten bejöttök egymásnak de ez örök titok marad mert mindkettőtök nyuszi krzdeményezni... Szörnyu...
2018. jan. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom, ment a zöld kéz !

Várom a további válaszokat még !

2018. jan. 23. 00:58
 8/9 anonim válasza:
Megkerdzted? Mit mondott?
2018. jan. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Még nem, viszont több ember váleményére is kíváncsi vagyok! Pár nap múlva fogok vele találkozni, elhívtam vacsorázni.
2018. jan. 24. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!