Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elhódították a szerelmem, én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhódították a szerelmem, én pedig normális vagyok?

Figyelt kérdés

Hosszú idő óta odavagyok egy lányért évek óta, de valahogy mindig szerencsétlenül alakult a kapcsolatunk, mikor ő akart én nem, mikor én ő nem. Legutoljára most jól alakultak viszont a dolgok, együtt voltunk, csókolóztunk, egy egész éjszakát együtt töltöttünk, filmeztünk és a többi, olyan jól elbeszélgettünk, mint eddig soha élőben. Utána is oké volt minden.


3 napig tartott a csoda, utána sosem válaszolt nekem. 1 hete összejött valakivel, persze rosszul esett, hogy nem én lehetek ő, DE a lényeg itt jön.


Nem hatott meg valamiért. Nem mondom, hogy tényleg nem esett volna rosszul, szó sincs róla, de valahogy nem érdekel. Szeretem a lányt, de valahogy mégsem érzem azt, hogy nekem muszáj lépnem. Én boldog vagyok, ha ő is boldog, valamiért ezt érzem és nem szeretnék belemászni egy kapcsolatba. Végre nem egy gyökeret talált, tényleg jó arcnak tűnik a srác, akit megérdemelhet.


Normálisan viselkedek, hogy mondhatjuk hidegen hagy a dolog, annak ellenére, hogy szerelmes vagyok a lányba? Ennyire beletörődtem volna? :) Nem érzek haragot, se sértődést. Kezdek felnőni?


18/F



2018. jan. 25. 10:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Ó! ez nagyon szép... ez az igazi szeretet. Örülök, hogy boldog - akár mással is -, miért? mert szeretem.

Nincs megmérgezve irigységgel, féltékenységgel, semmivel, tiszta ragyogó szeretet. Nem követi kiábrándulás, csalódás, "kiismertem" sekélyes felszínessége.

És ezért ez örök, halhatatlan is.

2018. jan. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Király vagy haver! :3
2018. jan. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10%
Azért ment máshoz mert nem dugtad meg hanem beszélgettél vele meg filmetnéztél.Gondolom férfi kellett neki ha egy egész éjszakát veled töltött nem egy kisfiú.
2018. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerinten ez normális, gyorsan tovább is fogsz lépni c: Ja és gratulálok, hogy eljutottál idáig.
2018. jan. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Mert ha a lány szűz, és nem szeretné az első adandó alakalommal veszteni, főleg így hogy nem is volt biztos az egész kapcsolat. Én meg pláne, hogy tiszteletben tartottam, ha jelét sem mutatta, hogy szeretné.


Emiatt én inkább érzem magam férfinak, lovagiasnak, mint kisfiúnak. De igaz, egy férfi akkor férfi, ha kúr össze-vissza, nem igaz? :D

2018. jan. 25. 15:40
 6/16 anonim ***** válasza:

Hasonló történt velem is. Aztán most mikor vége lett a kapcsolatuknak, kiderült hogy mekkora szemét volt az a srác.

A szerelem öl, butít és nyomorba dönt. :)

Kivéve ha olyan mint a tied. Mert ez az igazi szerelem. :)

2018. jan. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szívesen felpontoznám a kérdésed ha lehetne... :DDD
2018. jan. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Gyerekek, kapjatok már a fejetekhez! Ez nem egy holdfényes lányregény, hanem a való élet. Aki volt már szerelmes, (tényleg szerelmes!), az tudja, hogy a szerelem önző dolog. MINDEN PERCBEN vele akarunk lenni, mert MINDEN PERC kínszenvedés, amit nélküle töltünk. A tinik hagymázas álomvilágába belefér, hogy lemondok a szerelmemről, mert a másiki mellett boldogabb, de a való életben ilyen nincs. Ha van, az nem szerelem.
2018. jan. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%

"a szerelem önző dolog"

Nein.

Az önzés, a birtoklásvágy, a testi vágyak hajkurászása új neurózisban: nem szerelem. A szerelem közelebb van a "holdfényes tájhoz", mint az önző, birtoklásvággyal való hajszoláshoz.

A szerelmes egy sajátos magányban találja magát- nem értik meg, annyival áradóbb a tudatállapota. és sajnos ami örök, az a "valóvilágban" beteljesületlen szerelem.

Rómeónak és Júliának ezért is kellett "átemelni" az örökkévalóságba szerelmüket.


Persze ez nem jelenti,hogy nem végtelenül jó és szép dolog, amikor ez átmegy szeretetbe, meghitt családi életbe, gyermekekkel, megértésbe, egymás kölcsönös, mély tiszteltébe és együtt öregszenek és halnak meg, mint Philemon és Baucis...


"vele akarunk lenni"

-pontosabban vele szeretnénk lenni

Hát ez így van, csakhogy az ifjú hölgy máshoz ment!

És akkor jön, hogy nem ragaszkodom, nem rivalizálok, hanem egy ellenerővel lépek fel:

legyen boldog, akár máshol/mással.

Miért?

Mert szeretem.

2018. jan. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
De cuki vagy. :)
2018. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!