Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kívánom a csókót, mit tegyek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívánom a csókót, mit tegyek, normális ez?

Figyelt kérdés
Annyira kívánom már ,hogy szeressek egy lányt ,hogy ölelgessem ,hogy csókóljam , de életemben lányt fél éve öleltem elöször és utoljára , két éve pusziltam lányt elöször és utoljára ... , de annyira kívánom már ezeket meg a csókót ... , pedig még életemben csókot nem tapasztaltam .... , de egy a bökkenő ,nincs barátnőm akivel ezt csinálhatnám és mindig aki tetszik kiderül mikor odáig jutunk ,hogy már foglalt :( , 16 éves vagyok és fiú .

2017. dec. 27. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, hogy így érzel. Nos az tény, hogy barátnő, vagy olyan lány híjján, aki engedné ezeket nehéz teljesíteni ezeket a vágyakat, de 16 évesen egyáltalán nem vagy elkésve. Én 10-es koromban kaptam életem első csókját a mostani barátomtól, de az se elsőre jött. Sokáig ismerkedtünk és még miután összejöttünk is legalább egy hét telt el míg megvolt az első csók. Addig is csak azt tudom javasolni, hogy ne aggódj, mert ez tényleg normális.

19/L

2017. dec. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek.Most "jött" rám is ez. Olyan jó lenne valakit szeretgetni,ölelgetni,stb

De meg van idod megtalalni az igazit

L

2017. dec. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Így az ünnepek alatt belőlem is előjönnek hasonló érzések

F

2017. dec. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmiket érzek.:S

15/L

2017. dec. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, 18 évesen csókolóztam először. Tudom, hogy milyen, amin most keresztül mész, mert én is tök kíváncsi voltam már, de ne görcsölj rá. :)
2018. jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Oh nem igaz:D teljesen hasonlítunk. Én itt lehetnék barátnő jelöltnek. :DD

Üdv: #szerelemrevágyólány1.0

2018. aug. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!