Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom, hogy tetszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú barátom néha félre érthető dolgokat mondd. Pl hozzám ér,kötekedik, és mindig beleszól a velem kapcsolatos dolgokba? Ez jelent valamit vagy csak én képzelem be?

15/L



#piszkálás #hozzám ér
2018. jan. 25. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
28%

Ez azt jelenti szerintem, hogy a srác Istennek képzeli magát és azt hiszi mindenkinél okosabb a világban, ezért feljár gyk-ra és ott embereket hord le a nagy semmiért, ami valójában nem a nagy semmi, mivel nagy semmi csak az univerzum létezése előtt volt, az ok amiért kőkemény szidásokat visz végbe az, hogy nem bírja elfogadni az emberi butaság mérhetetlen terjedését...


Személyes véleményem ez a kérdésedre és mivel azt kérdezted, hogy szerintem mit jelenthet, ergó a monitor előtt ülő emberkétől, így teljesen VALID az amit mondok, ergó ha jelented azzal csak azt éred el, hogy egy hazud kvának foglak tartani, aki azt hazudta, hogy érdekli a véleményem :) hol ott csak a hamis igazságot akarja hallani, hogy igen ő életed szerelme, elképesztően vonzódik irántad. Pedig a valódi válasz az, hogy honnan a l****** kéne ezt tudnia itt bárkinek is de komolyan?

Milyen nap van ma? Okozzuk agyvérzést az idetévedt szerencsétleneknek nap?

18F

2018. jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Huu most ezzel "agyvérzést okoztál" :D Amúgy nem nagyon hat meg a válaszod. :D
2018. jan. 25. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!