Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon ciki óvszert venni? 17/f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki óvszert venni? 17/f

Figyelt kérdés
A barátnőmmel tegnap összevesztünk mert nem mertem megvenni az óvszert. Mondtam hogy vegye meg ő. De ő sem akarta, ezek szerint ő is cikinek érzi. Aztán végül azt mondta hogy neki nem kell egy ilyen bal..asz pasi aki egy óvszert sem képes megvenni.
2018. jan. 26. 08:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, dolgoztam eladóként. Nem multinál, hanem a kis sarki boltban. Hidd el, egyik eladót sem érdekli, hogy mit veszel.

Ha valaki gondol bármit is, max annyit, hogy fiatalon legalább van esze védekezni.

Tőlem ha kérték adtam, ugyan úgy, mintha egy tábla csokit vett volna.

2018. jan. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
nem arról vitáztunk hogy ki fogja kifizetni, hanem arrol hogy milyen batortalan nyuszi vagyok hogy nem merem megvenni
2018. jan. 26. 09:14
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ami igaz is.
2018. jan. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
75%

Igaza van, kisnyuszi vagy! ;)

Óvszer mire megy rá? Hát az elbaszott Kiskukidra, neked kellett volna megvenned... :) Akkkor ezek szerint neked kell venni fogamzásgátlót, terhességtesztet, és a csajod pedig óvszert?

2018. jan. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Idióta vagy xd

És az ilyen fa.szoknak van csajuk, aki leakar feküdni is veled... Idiot

2018. jan. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
63%

Soha nem értettem, miért ciki óvszert, WC papírt, betétet venni. Valaki elmagyarázná, ha szépen megkérem? Mert kb. senkit nem érdekel ki mit vesz.


Tudod, hogy kell gumit venni? Magabiztosan, egyenes háttal, mert te azt azért veszed, hogy elhasználd a partnereddel. A szex meg egy király dolog, nem kell szégyenkezni miatta. Ennyi.


21 L

2018. jan. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hiszem 14 voltam amikor először vettem. Én is agyaltam rajta, h mit gondolhatnak, de fogtam magam és bementem. Igaz melle vettem még egy kutyakaját is, hogy minek azt nem tudom, gondoltam kevésbé lesz gáz a helyzet:D Viszont így visszagondolva inkább azért nézhettek hülyének mire készülök a gumival és a kajával:D
2018. jan. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd lány meg a barátja is úgy volt, hogy ciki, aztán nemsokára terhes lett a lány 16 évesen - és mivel ciki bevallani, ezért majdnem 5 hónaposan vették csak észre a szülök.
2018. jan. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
74%

Utolsó az jó példa.


Kedves kérdező, melyik a cikibb? Ha óvszert veszel 17 évesen, vagy ha 18 évesen pelenkát a gyerekednek, akit anyádék tartanak el, ha a lány szülei meg nem ölnek addig? :)

2018. jan. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Szerintem közösen nézzétek meg Bodrogi Gyula óvszervásárlási humoreszkjét a Youtube-on és szerintem kedvet kaptok hozzá:)

https://www.youtube.com/watch?v=KByHC5yVSP8

2018. jan. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!