Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoknak tampont vásárolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak tampont vásárolni olyan ciki lehet, mint fiúnak óvszert? (Szándékosan nem nő és férfi jelzőt használtam)

Figyelt kérdés
2015. febr. 28. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki egyik sem.
2015. febr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
én vettem óvszert már...és mit ne mondjak elég kínos volt a helyzet még így lányként is mert a pénztáros csajnak nem működött a csipogtatója...és átadta a másik kasszának így nem csak az a sor látta hogy egy nagy csomag óvszert veszek lányként hanem még a mellettünk lévő sor is :/ vicces volt 18/Lány
2015. febr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ez akkor gáz ha a csajod/pasid anyja az eladó. Vagy ha egy 5000 éves banya/kénjec az eladó és röhög.


Vagy régi ellenséged az eladó... "háhá az xy ekkora tampont használ"

2015. febr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha az eladó nő, egyáltalán nem gáz tampont vagy betétet venni

amúgy meg tudom hogy az eladót hidegen hagyja, hogy mit veszek

esetleg ha megjegyzést tesz, akkor kellemetlen, de velem ilyen még nem volt

2015. febr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sztem nem az, én is vettem már óvszert... és direkt a 12-es kiszerelést :D szeretem az ilyen helyzeteket :D
2015. febr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem azért kínos betétet (tampont nem használok) venni, amikor férfi a pénztáros...
2015. febr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én sose éreztem cikinek.. ha kell, akkor kell..
2015. febr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az volt a fura mikor tampont is vettem, magamnak, meg óvszert egy barátnak xD néztek rám:))
2015. febr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezek mind természetes szükségletek, nem tudom, mi lenne kínos rajtuk.
2015. febr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!