Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a különbség a "beleszeret"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a "beleszeret" és az "összejön" között?

Figyelt kérdés

2018. jan. 26. 12:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az "összejön"-nél arra kell gondolni, hogy egy valaki összejön egy vele ellenkező neművel.
2018. jan. 26. 12:07
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Attól, hogy beleszeret, még nem biztos, hogy összejön vele. (Mert mondjuk foglalt az illető.) Attól, hogy összejön vele, még nem biztos, hogy beleszeretett. Az szerencsés, ha mindkettő megtörténik.
2018. jan. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

beleszeret egy oldalú rajongást jelent

összejön kölcsönös alapokra épülő aktív kapcsolatot

2018. jan. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Annyival árnyalném még, hogy az összejön inkább testiségre utal. Nem zárja ki az érzelmeket sem, de ha valaki összejön valakivel, azon én inkább testi egymásra találást értek, szerelmen pedig inkább lelkit.
2018. jan. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Én a #3-as kommentelő nézetéhez csatlakozom.

Beleszeretni valakibe úgy is lehet, hogy az illető nem is tud róla. De összejönni már egyedül nem lehet, az összejövésben már a másik is benne van :-)

2018. jan. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az összejönni annyit jelent, hogy járnak
2018. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Ha valakit szerertsz, akkor nrm biztos, hogy össze tudsz jönni vele, különböző okok miatt. Ha valakivel jársz, az nem jelenti azt, hogy szereted is.:)
2018. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ha nem szeretem azt a másik egyént, akivel járok, akkor hogy jöttem volna vele össze? Akkor miért nem barátok lettünk?


Ezt csak feltételesen értem.

2018. jan. 26. 15:40
 9/13 A kérdező kommentje:
Ezt a 2-es és 7-es válaszolóktól kérdezem.
2018. jan. 26. 15:41
 10/13 anonim ***** válasza:

A beleszeret, az amikor még nem jöttek össze.

A beleszeret az lehet egyoldalú is, sőt, még olyan is, hogy esetleg a másik fél nem is tud róla, ilyen érzéseket táplál az adott illető iránta.

Szal a belészeret, amikor még csak belé zúg

Ja és ezt lehet olyan is, hogy mind a ketten belézúgnak egymásba, egymásba szeretnek; és ez megintcsak lehet olyan, hogy tudnak a másik érzéseiről, vagy pedig nem.

Aki beleszeretett a másikba, az szerelmes az adott illetőbe, de még nem feltétlenül vannak együtt, nem feltétlenül jöttek össze és alkotnak párt.

2018. jan. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!