Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem hiszi el, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszi el, hogy nekem csak ő tetszik? Attól még, hogy népszerű vagyok ugyanolyan ember vagyok mint bárki más?!

Figyelt kérdés

Igen, a legtöbben első ránézésre azt a népszerű beképzelt kigyúrt szépfiút látják bennem akiből van vagy ezer másik. DE. Először is ugyanolyan ember vagyok mint bárki más, attól, hogy a mai férfi-ideálnak úgy ahogy megfelelek a tinik körében, vannak érzéseim, nem csak a szex, a kondizás, a bulik, meg a facebookom érdekel, ha valaki jobban megismer rájön, hogy nem vagyok buta vagy felszínes és hogy bármit megteszek azokért akiket szeretek. Nem értem miért hiszik azt, hogy minden nap felszedek valami nagy mellű felszínes plázacicát. Egy kedves, okos és aranyos lányt akarok aki szeret, és én is őt.

És meg is találtam, az osztálytársam. Viszont ő félénk, nem túl népszerű. A legtöbb haverom csúnyának tartja, ami felfoghatatlan, nem értem, hogy nem látják milyen szép. Más mint a többiek, mer más lenni, máshogy öltözni, máshogy élni. De hiába közeledem hozzá, fél tőlem, azt hiszi csak gúnyolódom rajta, vagy fogadásból nyomulok rá, vagy ilyesmi. Hiába rázom le az összes felszínes libát aki rámnyomul, hiába próbálom bebizonyítani, hogy attól még, hogy a gimi hierarchiájában máshol helyezkedünk el, én egy teljesen átlagos, érzékeny srác vagyok, akinek ő és csak is ő tetszik. De teljesen önbizalomhiányos és csak a szépfiút látja bennem. Azt hiszem tetszem neki, de nem mer bízni bennem, hallottam ahogy mondja az egyik barátnőjének, hogy nem akarhat egy ilyen 'jó pasi' semmi komolyat egy ilyen lánytól minz ő, és csak összetörném.

Pedig nem. Hogy bizonyítsam neki? Hogy ébresszem rá, hogy nem vagyok valami tőle elérhetetlen messzeségben lévő istenség, csak mert menőnek számítok ő meg nem, hogy ezt hülyeségnek tartom és ő sokkal inkább megérdemli hogy népszerű legyen mint én, hogy nem ér kevesebbet mint egy népszerű csaj sőt, és hogy ő kell nekem?! Már megőrülök, azelőtt sosem voltam ilyen helyzetben ://

17/F



2017. dec. 11. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
2017. dec. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 CFB ***** válasza:
Hívd el havalhova, ahol csak ketten vagytok. Akár iskolában is, h nem akar elmenni veled sehova, és mondd el neki ezeket, amiket leírtál. Ha úgy próbálsz a lehető legtöbbet vele lenni, és nem úgy, hogy mások is ott vannak, szerintem egy idő után rá fog jönni, hogy tényleg őt akarod
2017. dec. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Legyél vele kedves a suliban, próbálj beszélgetni a szünetben, vagy suli után. Nem biztos hogy rögtön randira kellene hívnod, rengeteg alkalom van, hogy barátságosan megszólítsd és engedd neki, hogy meglássa benned azt a srácot, amit fent leírtál. Lehet azért hisz szépfiúnak, mert ezt mutatod ha társaságban vagy?
2017. dec. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Milyen nehéz az élet egyeseknek...
2017. dec. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ez jó ötlet, megpróbálok kettesben maradni vele, úgy több esélyem van.

3-mas, hát ez komplikált. Nyilván társaságban mindenki egy kicsit más mint amúgy, és igen, olyanok a haverjaim, hogy mellettük néha tudok nagyon idióta lenni, és tűnhetek beképzelt szépfiúnak. Gyakran észbe kapok, hogy milyen hülyén viselkedem, hogy ez kívülről milyen egoistának és 'menőzősnek' tűnhet. Ezzel sokszor a szorongásomat rejtem el, néha meg csak úgy jön. Ez nagy hibám, amin igyekszem változtatni, a lány és a magam kedvéért is. De soha nem bántok másokat, sosem azzal érem el a 'népszerűségem', hogy másokat lenyomok, leszólok, megalázok, mint az ilyen alfáskodó üresfejű srácok sokszor, és senkit nem nézek le, csak mert nem olyan mint én, vagy a barátaim, sőt.

Ezt a legtöbben látják, és szeretnek emiatt, nincs rivalizálás, vagy bármi, de ez a lány nem meri elhinni, mert csak idén jött és nagyon félénk. Meg vannak akik bántják néha, nem is direktbe, inkább csak viccelődnek, hogy rövid haja van, meg nem túl nagy a melle, ezért azt mondják rá, hogy olyan mint egy fiú. (Óvodás szint, tudom.) És amikor megvédtem ez ellen, azt hitte csak gúnyolódom és mégjobban megijedt.

Volt, hogy mellé ültem, és próbáltam vele beszélgetni, hogy lássa milyen vagyok, és úgy tűnt bevált, de aztán én idióta megint visszazökkentem a saját 'népszerű' szerepembe, és elbizonytalanítottam.

Remélem, hogy fogok majd alkalmat találni rá, hogy kettesben beszélgessünk, esetleg elhívjam valahová..

2017. dec. 12. 21:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt vágod hogy nagyjából végig dícsérted itt magad. Egyből Refplay jutott eszembe xdd
2017. dec. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Változtass a viselkedéseden és akkor majd felfigyel rád.
2017. dec. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy rendkívül régi kérdés, de érdekelne, hogy mi történt. Végül összejöttetek?
2020. márc. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Te aztán elvagy szálva magadtól...
2020. ápr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!