Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a különbség a beleszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a beleszeret és a belezúg között?

Figyelt kérdés
Inkább 25-30 fölöttiek válaszait várom...
2014. nov. 25. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Egymás szinonimái.
2014. nov. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem szinoníma. A belezúg egy lazább dolgot jelent. Megtetszik valakinek, fellobban a láng, szexuális vágyat érez, stb. A beleszeret az már azután jöhet, hogy egy ideje együtt vannak, jól megismerték egymást a felek, egy hullámhosszon vannak, jó a szex is, minden klappol. Utána jöhetnek a mély érzelmek, mint a szerelem. A belezúgás szerintem inkább az, amikor még nincs kapcsolat se a két ember közt, csak kölcsönösen érdeklődnek egymás iránt, és már megvan a vibrálás. Én legalábbis a saját életemben és környezetemben így szoktam használni ezeket a szavakat. Ha valakivel együtt vagyok 2 éve és szeretem, nem mondom rá, hogy bele vagyok zúgva. De ha valakivel megismerkedtem, esetleg már elcsattant az első csók is, de még csak randizgatunk, arra sem mondom, hogy szerelmes vagyok belé, csak azt, hogy belezúgtam.
2014. nov. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egymás szinonímái (szerintem).
2014. dec. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!