Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet szerelmes belém?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Egy srácot 3 éve ismerek, két éve komolyabban. Összesen négyszer találkoztunk, mert messze lakunk egymástól. Az utolsó találkozásunk végén megcsókolt (egy éve kb.). Azóta is tartjuk a kapcsolatot és olyanokat írt, hogy azt szeretné majd, ha olyan felesége lenne, mint én meg majd ha megyek egyetemre lakhatnánk együtt. Ez idő alatt nem volt barátnője sem. Most tervezzük, hogy találkozunk majd. Nem tudom hogy álljak hozzá a dologhoz. Szóval

szerintetek?



2018. jan. 27. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Véletlenül nem horgász az illető? Mert ő aztán etet téged, hogy ráharapj a kukacára. :D Vajon hány lányt fűzhet még 2-3 éve? :D Nincs az a pasas, aki 2-3 éveket vár összesen 4 találkozással, meg egy évvel korábbi csókkal. :D
2018. jan. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem tudja, hogy nem fogok vele lefeküdni jelenleg úgysem. Amíg nem beszéljük meg a dolgokat, járunk esetleg, kiderülne hogy jók vagyunk-e együtt stb.
2018. jan. 27. 23:30
 3/3 darandaliuszmusz válasza:

Biztosabb ha a "leg" rosszabb eshetőségre számítasz.( pl nem akar semmit )

De azért tényleg gyanús a srác. Kicsit fura is hogy így előre tervez, para :D .

Egy távkapcsolat nagyon nehéz ezt tartsd észben. ( bizalom, stb )

2018. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!