Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet a problémám? (többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a problémám? (többi lent)

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne hogy már 1 hete lelki nyomást érzek. Előző hétvégén nem tudtam elmenni amikor arra került a sor és akárhányszor vele vagyok nem tudom elengedni magamat mert eszembe jut ez a nyomás. Ez előtt tényleg semmi problémám nem volt éreztem hogy szeretem, szerelmes vagyok belé de most meg azt érzem hogy ez a háttérbe szorult és csak ez a nyomás van előttem. Ugye az nem lehet hogy emiatt egyik napról a másikra kiszerettem belőle? Mert szakítani nem szeretnék. Tudom hogy megbánnám és a nyomás megmaradna vagy csak felerősödne :( Mi a véleményetek?

2018. jan. 28. 11:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem létezik olyan, hogy valakiből egyik pillanatról a másikra kiszeretsz a szerelmedből (maximum egy irdatlanul nagy csalódás, megalázás vagy valami ilyesmi okán). Az egy folyamat és az a végpontja, amit kiválthat egy apró dolog is, ha már ott az ,,ideje".


Vannak hullámvölgyek a kapcsolatokban, ne aggódj, egyik sem tökéletes. Nekem is volt kapcsolatomban sokszor olyan, hogy basszus, nem érzem már úgy, nem akarok vele találkozni annyira, másnap meg már megint a borzongós szerelem ölelt körül, már abba szétszakadtam majdnem a boldogságtól, ha rágondoltam.


Adj egy kis időt magadnak, lehet pár nap múlva már másképp fogod érezni és gondolni az egészet. :)


20/F

2018. jan. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!