Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Esetleg valami jó öthlet? Az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esetleg valami jó öthlet? Az lenne a problémám, hogy nem régiben volt egy kapcsolatok körülbelül 1 hónapja. Az egész kapcsolat 3 hónapot bírt ki .

Figyelt kérdés
De én ezt a kapcsolatot nem bírom fel dolgozni . Oké hogy fiatal vagyok 19 éves (fiú). Viszont egy eléggé érzelgős típus vagyok. Hamar mondok dolgokat amit nem kéne . Mikor kezdődött a kapcsolatunk elég jó volt minden . Találkoztam a szüleivel mem mondtak semmit. Az egyik nap össze veszünk volt barátnőmmel és ekkor mondta azt hogy szülei szerint nem hozzá való vagyok ez kissé szíven ütött, de nem foglalkoztam a véleményükkel . Utána össze jött váratlanul egy baba . Amitől meg ilyedtem de vállaltam a felelősséget. És végül nem tartottuk meg :/ . És én még mindig úgy érzem hogy szeretem . Kerestem mentem utánna de mindig az volt a válasza "Nem tudom, picit legyünk külön" Ő sose keresett eddig. Szerintemo ebből már nem lessz semmi. De hamar szeretek és nehezen felejtek. ezzel az érzéssel mit csináljak? . Egy suliba vagyunk próbálom kerülni mert ha meg látom nagyon fura érzések kavarognak bennem .
2017. jan. 19. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne foglalkozz vele, csak akkor ha mindenképp szeretnéd tönkre b**ni az életedet!


Itt már nem kis dolgokról van szó ebben a kapcsolatban, és szerintem ez a nő rohadtúl nem érdemli meg mind azt amit adtál neki sőt igazából semmit nemhogy azt, hogy még szeressed is.


"picit legyünk külön" amikor egy kapcsolatban szünetet kér az egyik fél az egyenlő egy szakítással...ez a kapcsolat már halott!

Ráadásul nem csak a kapcsolat, hanem egy személy is nevezetesen ugye a magzat.


19 évesen én megértem, hogy nem tudjátok még mit csináltok, de itt már nem csak arról van szó hogy szeretem-nem szeretem.


A szülei a csajnak szeritnem meg megakartak óvni, ha csak rejtve is a csajtól mert jobban ismerik mint te őt, ha burkoltan is.


Semmiképpen ne keresd többet! Ha nem akarsz óriásit csalódni.

2017. jan. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem beszéltünk 3 napja eddig,viszont ma szembe jött velem és annyira fájt az egész dolog..
2017. jan. 19. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!