Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy ha egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy fiú túl kedves akkor már nem is érdekel?

Figyelt kérdés
Tudom, ez nagyon sznob hozzáállás, próbálok nem külső alapján ítélni, ez sokszor megy is, viszont az nagyon befolyásolja a fiúról alkotott képemet, hogy mennyire tartja menőnek magát, mennyire felsőbbrendű, és ha valaki túl kedves, nem tartja meg a büszke és önálló képet velem szemben, akkor automatikusan csak barátként tekintek rá. Miért zavar, ha valaki túl jó fej, vagy túlságosan érdeklem?

2018. jan. 28. 17:05
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
59%
Mert riba.nc vagy.
2018. jan. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy jöhetett ki 71 százalékban hasznos érték a válaszra, amikor én 0-t írtam és a többiek százat, mivel a szavazatom előtt még annyi volt:(
2018. jan. 28. 17:29
 3/40 anonim ***** válasza:
88%
Úgy, hogy a matematika sem az erősséged cica :)
2018. jan. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
77%
Ajjaj, én is ilyen vagyok. Hát most megtudtam, hogy ribi vagyok, jól kezdjük a jövő hetet.
2018. jan. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
80%
neked egy izmos, gazdag jóképű csávó kell, valami szakadt BMW-vel aki megdug és kidob és megcsal a barátnőddel. Neked erre van szükséged, hogy utána meg azt írd ki, hogy "miért szemét minden pasi?"
2018. jan. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagy r***nc! Akik válaszoltak, azoknak az a bajuk h sosem sikerult felszedniuk egy szep lany se :D en is hasonlóan vagyok, elvileg majd elmúlik :D szerintem azert van, mert azokhoz vonzodink akik magukat erősnek es felsőbbrendubbnek mutatják. Aki mindig kedves aranyos az tok kiraly, de abban semmi izgalmas nincs, igy nincs meg a vozalom. 18L
2018. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
82%
Ja, és majd ide jösztök sírni, hogy miért csak megdu.gni akart titeket a csávó :)
2018. jan. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
59%
nem kell bunkózni a kérdezővel. neked egy erősebb természet kell, egyszerűen szerintem taszítanak a romcsi filmes esték meg a meglepik csokival meg rózsákkal. nem szereted a nyálas pasikat. ennyi.
2018. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
7es gratulálok :D
2018. jan. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
25%

Lányok, írjatok privit, a farkam nem cumizza le magát :D

18/F

2018. jan. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!