Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van nála esélyem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van nála esélyem? Mit tegyek, hogy többet bírjak vele beszélni?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác az iskolában, aki egy évvel idősebb nálam. Egy kisfilm forgatásán ismertem meg. Én voltam a rendező, ő pedig egy kisebb szerepet kapott. Egy barátom ismerőse révén került oda, előtte nem ismertem. Ott eléggé nagy volt a káosz, és sokan problémáztak, hogy várniuk kell. Összefoglalva nem álltam a helyzet magaslatán, ő viszont segített az operatőröknek, meg kérdezte tőlem is, mit tud tenni. Ezek után a pályázat eredmény hírdetésére nem jött el, de mindig köszönt, ha találkoztunk. Azt kell tudni róla, hogy elég népszerű iskola szinten, én pedig kémia szakköre járok... és most egész sok lehetőségem van közelebbről megismerni. Az első, hogy most is készülök pályázatra, és ő elvállalt egy szerepet (most én kerestem meg). Aztán mondta, hogy nem jó neki egy hétvége forgatni, mert fontos focimeccse lesz. A harmadik pedig, hogy még múltkor nyertünk utat Pestre, és szerintem ő is eljön, ha hívom. Szóval szerintetek mit tegyek? Hívjam el valahova? Menjek el a meccsére? Vagy várjak, hogy ő lépjen? Egyáltalán van esélyem nála? 16/L Ui.: köszönöm mindenkinek, aki végigolvasta, és aki próbál segíteni!

2018. jan. 29. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Semmiképp ne kezdj el udvarolni.
2018. jan. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! 🙂

Szerintem elhívni őt is a Pesti útra egész aranyos ötlet! Én ezzel próbálkoznék! Ne tűnj túl rámenősnek, mert, ha tényleg olyan menő a suliban, akkor gondolom már megszokta, hogy sok lány fut utána és nem vár sokat az ilyen emberektől! Szóval maradj csak"érdeklődő"!Remélem tudtam segíteni! Sok sikert! 😉

2018. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

TÉnyleg nem rámenős elhívni egy utazásra egy olyan embert, akit alig ismer..

AMúgy csak beállsz a sorba. Sok olyan nyálcsorgató lány van, mint te, és egyik sem különb a másiktól.

Mindegyikőtökből hiányzik a tartás.

2018. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet kicsit furan fogalmaztam, de a teljes stab kapott jegyet, en meg az allitolagos vezere kene legyek ennek.. szoval szerintem egy egesz nagybandas utra szervezem majd ezt. Koszonom szepen meg egyszer a valaszoloknak!
2018. jan. 29. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!