Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Koreaban beszelik az angolt?...

Koreaban beszelik az angolt? Mennyire? Ha nem tudok Koreaiul akkor eselyem sem lesz beszelni senkivel?

Figyelt kérdés
Olvastam par cikket ahol azt irjak hogy a Koreaiak egyatalan nem beszelik az angolt... ez igaz? Persze kezdenek kint Koreait tanulni, de ameddig nem tudok az angollal is elboldogulok? Mennyire beszelik az angolt? Légyszíves segítsetek!! 16/L

2017. júl. 25. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
És hogy gondoltad egyáltalán a kijutást?:-D
2017. júl. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En tavaly 1 honapot voltam koreaban. Van pár koreai akik jol beszélnek angolul de összessegeben nem ez a helyzet. Sokat megertenek de nem tudnak valaszolni sajnos... De pl ha eltevedtel probalnak segiteni ahogy tudnak. Volt egy bacsi aki egeszen az utcaig kisert amit kerestem mert nem tudta elmondani merre van. Nyugi, tul fogsz elni! :D
2017. júl. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kim vezer nepe nem beszeli angolt es mas hitvany nyelveket. sajnalom
2017. júl. 26. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, amit mondtál az csak É-Koreára vonatkozik... -.- egyébként igaz, tényleg nem beszélik annyira, mert náluk nem olyan fontos nyelv, mivel ázsiában főleg a kínait meg japánt tanulják, azzal jobban el tudnak helyezkedi, ugyan úgy mint nálunk Euban az angollal. Vagy valami hasonló😅
2017. júl. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de a kiscsaj nem irta melyik koreaba menne :D es en az igazit ajanlottam neki nem azt amelyik behodolt amerikanak
2017. júl. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha te észak koreát igazinak hívod, akkor egészségedre. Egyébként nincs olyan hogy igazi, azt a baromságot (már bocsi) meg nem tudom honnan szedted hogy behódolt amerikának...
2017. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!