Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet esélyem, azért akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem, azért akar beszélni?

Figyelt kérdés
Röviden :tegnap buli volt, ahol pár baráttal voltam. Az egyik lány barátom tetszik, tegnap akartam mondani neki. Bárhogy is hívtam, nem jött táncolni (azután mondtam volna el). Aztán egy kicsit később az egyik barátom közölte, hogy már tud mindent a csaj. Én meg sértődtem mint hülye, haverokkal haza mentem. Éjszaka a csaj rámírt hogy bűntudata van és szeretne beszélni hétfőn. Most így ezt hétfőn elmondom hogy tetszik, de vajon miért akar beszélni? Lehet egy utolsó hátbadöfés? Vagy mi lehet az oka?

#szerelem #bevallása
2017. febr. 25. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet esélyed. De lehet hogy kikosaraz. Ebből így nehéz megállapítani
2017. febr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hülye kérdés, de mi az hogy kikosaraz?
2017. febr. 25. 18:15
 3/4 Relav7 ***** válasza:
Kikosaraz: elhagy, le koptat stb... Ha arrol akar beszelni hogy o is szeret akkor itt egy tipp: Mond neki hogy van valami a szemeben. Hajolj oda mint ha azt nezned mi van a szemeben. Aztan csokold meg. Amugy nekunk is volt tegnap egy buli es ott hasznaltam ezt a teknikat.
2017. febr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget. Ha valakit érdekel elküldöm a teljes storyt.
2017. febr. 26. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!