Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Titeket zavarna ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna ha pletykálnának a kiszemeltetekről?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány és ahogy én ismerem nagyon rendes,és szeretnivaló. Sokat írunk, és amikor tudunk találkozunk, nagyon jól megvagyunk lassan már egy fél éve hogy ismerem és nem tudok róla igazából személyes tapasztalat alapján negatívumot mondani, talán csak annyit hogy nem mindig tudja mit kéne tennie, olykor bizonytalan magába.

Valamiért nem szeretik az osztálytarsai, valószínű azért mert hiába próbált beilleszkedni nem tudott, és most kicsit befelé fordulobb lett emiatt is, szerencsére nem a közelebbi barátaival szembe. Azt terjesztik róla hogy mennyire buta, és hogy milyen semmirekellő egy lány nem is tudják mit keres az adott iskolában, stb.

R*ban*ozni is szokták, alaptalanul szerintem.

Egy haverom az osztálytársa és hát ő se szívleli, ő is lenézően beszél róla, erre sem tudom igazából mit reagáljak.

Igazából egy átlagos kinézetű lány, nekem szép mert én másképp látom, de van aki csúnyázza is, és erre sem tudom mit mondjak, én miért látom másként?



2018. jan. 30. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ilyenek gúnyolódások inkább, mintsem pletykák, és igen, zavarna. Azt meg hogy másként látod a lányt, háát... Megfogott benne valami és ennyi. Valamiért szimpatikus neked, azt te tudod miért.
2018. jan. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogyan zavarna? A lányra lennél dühös?
2018. jan. 30. 22:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet ribi attól,hogy neekd nem azt az oldalát mutatja.
2018. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem az. Meg komoly kapcsolata se volt igazán, és nem az a fajta. Nem is ez a kérdés lényege..
2018. jan. 30. 22:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lennék én dühös a lányra, elvégre nem érdemelte ki. Azt viszont megkérdezném az utálóitól, azoktól akik kibeszélik, hogy miért is mondják azt. De ezt csak akkor ha nagyon felidegelnek. Amúgy nem foglalkoznék vele. Haverodat kérdezd meg mi a bajuk a lánnyal. #1es voltam.
2018. jan. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából annyi,hogy folyton iskolát vált,nem találja a helyét,és nem kilencediktől van velük,hanem idéntől,és a lány pedig annyira rosszul érzi itt magát,hogy úgy döntött inkább visszamegy a régi iskolájába,mégha az gyengébb is volt,és néhány ember ott nem is várja. És ezelőtt is valamiért ilyenek voltak vele,egyszerüen nem fogadták be a közösségbe,pedig az emberek nagyrésze ott se az a tipikus idióta,vagyis az én szemszögemből.
2018. jan. 31. 14:26
 7/7 anonim válasza:

"nem zörög a haraszt, ha a szél nem fújja"


Nem azt mondom hogy az a csaj egy r.banc, de azért mindennek van alapja, még ha az nem is a teljes igazság.

2018. márc. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!