Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok, ha a kiszemeltetekről megtudnátok, hogy korábban megjárta a zártosztályt?

Figyelt kérdés
2016. dec. 4. 02:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Kifejtenéd?
2016. dec. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

az nem gáz, nem jelent semmit, csak a története része, a múltja, amit el lehet mesélni :)


Akkor van baj, ha ez a kiszemelt még mindig gyenge lelkileg, és még mindig vannak pl pótcselekvései, még mindig nullközeli az érzelmi intelligenciája. Tehát nem tanult az esetből, nem fejlődött semmit.

2016. dec. 4. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
Lapát
2016. dec. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Hát az egy dolog, hogy valaki zárt osztályon van, mert azon belül is nagyon nagyon széles a spektrum. A katatón betegtől, a szimplán összejött minden és lett egy összeomlásáig bárki lehet ott. Elég a normális elmeosztályon egy erősebb dühkitörés és akkor is mész a zárt osztályra (akkor is ha tényleg idegesítő volt az ápoló).


Én nem ítélném el egyből érte, bár én tudom mi megy ott, és van is egy nagyon közeli ismerősöm aki szintén megjárta. Az elme nem egy sablon dolog, hogy meglegyenek az általános tézisek arra ki mennyire súlyos esett. De ha neki volt gondja a múltban ezzel, és esélyes, hogy visszazuhanjon, akkor erre oda kell jobban figyelni.

Bár sokkal jobbak az esélyek, ha szerető környezetben van és támogatóan állnak hozzá. Aki képes lelépni a racionális talajról, annak nagyon sokat számít, hogy kinn van a valóvilágban, olyan emberek veszik körül, akik szeretik és segítik. Ez motiválhatja is őt abban, hogy itt maradjon velünk.


Én nem ijednék meg, de csak azért, mert közeli tapasztalatom van erről. :/

2016. dec. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%
Személyes tapasztalat miatt, én menekülnék. Jó messzire.
2016. dec. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem ítéli el, az intelligensebb, aki meg rögtön megijed, meg nem tudom, miket írtak, az nem tudja kezelni, és jobb is, ha elkerüli az ilyet, mert csak kárt tesz benne.
2016. dec. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Attól függ, hogy miért volt ott.
2016. dec. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Személyes tapasztalaT van, igy önmagában ennyitől nem menekülnék. Sajnos van akit szinte ok nélkül beraknak vagy rossz diagnózis miatt aká, ami csak később derül,ki.
2016. dec. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

óvatosabb lennék vele.


az se mindegy, veszélyeztetett-e másokat.

2016. dec. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Jaj, úgy tűnik, nem skerült elküldenem, amit írtam.. Köszi a válaszokat, mindenkinek megy a öld kéz, aki válaszol.

Amúgy annyit láttam a zárójelentésen, hogy azért vitték be mert sok gyógyszert bevett és megpróbálta felvágni az ereit. Meg hogy többször volt már hasonló intézményben, és valamiféle személyiségzavara van (volt?). Szégyellem magam, de onnan tudom ezt, hogy rábukkantam a cuccai közt és elolvastam, tehát ő nem tud róla, hogy tudom. Nem is tudom, mondta-e volna nekem egyáltalán, szerintetek nem kellett volna? Nekem nem tűnt fel, hogy valami baja lenne, de most nem tudom, hogyan álljak ehhez a dologhoz, beszélnem kellene-e vele vagy sem. Az a baj, hogy félek, hogy megharagszik, mert elég hirtelen természetű, nem akarom elrontani a dolgokat. Vagy azt mondjátok, hogy ez a múltja, nem tartozik senkire, nem számít, ne foglalkozzak vele?

2016. dec. 4. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!