Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vékonyak szerethetnek vékonyak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékonyak szerethetnek vékonyakat? (többi lent)

Figyelt kérdés

én személy szerint 165 cm magas és 46 kg vagyok (15L), a szerelmem 175 cm magas és 58 kg (15F).

elég sok helyrõl kinéznek minket, fõleg kajáldákban, de akárhova megyünk, akkor is. múltkor például egy lány kiakadt azon, mert neki nem volt senkije, mi meg ott ültünk ketten. a lánynak persze ott voltak a barátnõi, de szinte toporzékolt. sokszor bántanak minket, olyanokat mondanak, hogy "vedd már észre szerencsétlent,semmi izma nincsen", vagy hogy "szerencséd, hogy ilyen vagy, különben nem tudna felvenni"(itt szerintem a két karra gondolt az illetõ).

már próbáltam elmondani neki ezt, de mindig azt mondta, hogy tegyek mások véleményére, de nagyon féltem õt is és a kapcsolatunkat is, hogy esetleg talál valaki jobbat, jobban kinézõt. szerintetek mit tegyek? köszi a válaszokat elõre is :)



2018. jan. 30. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez úgy hülyeség ahogy van. Eleve egy 15 éves fiúnak nem kell hogy súlyemelő alkata legyen, sőt még a csontozata is fejlődésben van, nézz utána hány éves korukig érnek a fiúk... Magadról meg ne így gondolkodj, elvégre te vagy a választottja, akkor mért akarna mást? Tényleg ne foglalkozz másokkal, annak mi értelme?
2018. jan. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"tegyek mások véleményére"

Nagyon jól mondta.Ha szereted, akkor elfogadod őt úgy is, ahogy van. Vagy ha amúgy meg kifejezetten vonzónak találod, akkor meg főleg: nem tök mindegy másoknak a véleménye? Ha állítólag szerelmes vagy belé, akkor miért kérdőjelezed ezt meg külső nyomásra, külső befolyás hatására ;miért hagyod, miért engeded, hogy beleszóljanak abba, hogy kit szeress. Te se írod elő nekik, hogy kivel járjanak. Azt a fiút szereted, kötődtök egymáshoz lelkileg, ő fontos neked, és tetszik is, és vele képzeled el egyelőre a jövőt, és szereted; és nem érdekel, ha kis vékonyka, kis "egyszálbél", mert ti ketten szeretitek egymást, és csak ez számít. Ne hallgass másokra. Ne mások mondják már meg, szabják meg írják elő, hogy kivel járhatsz, meg ki az , aki tetszhet neked! Ha szereted, akkor tűzön-vízen át tarts ki mellette; viszont, hogyha ennyire tényleg tudnak téged megingatni, és hagyod magad; akkor nem is szereted őt igazán, mert mások miatt megkérdőjelezed a saját érzéseid őiránta. Vagy szeresd és tiszteld és fogadd el úgy ahogy van , vagy menjetek külön, de ne bizgassad már te is azért amiről nem tehet, mivel genetikailag vékony. Tehát az, hogy valaki vékony , én nálam nem is von le a szempontokból, mert az egy külön kategória, genetikai adottság, rajta kívül álló okokból. Meg más se feltétlenül gyúr, akinek pl szélesebb a válla. Lehet, hogy pl ideje sincs rá, mert mondjuk tanul. Nem kell emiatt senkit elítélni. Ne foglalkozz másokkal, ha ők megítélnek titeket, és te se ítéld el magatokat. Milyen világ lenne, ha mások szabhatnák meg, hogy kit lehet szeretni? Neked ő úgy megfelel, azt kész. Lelkileg kötődtök , ragaszkodtok, fontosak vagytok egymásnak, érzelmileg szükségetek van egymásra, stabilitást, megértést, szeretetet adtok egymásnak, jó ez a dolog.

2018. jan. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*szóval rá se ránts nem is kell foglalkozni a kötekedőkkel, nem kell velük foglalkozni, mintha ott se lennének; ti boldogok vagytok, ti foglalkozzatok csak saját magatokkal, nektek megvan a saját életetek; ővelük ellentétben; akik a kötekedéssel tengetik mindennapjaik, mert uncsik a napjaik.
2018. jan. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

csak iligyek nyugi :)

Éretlen tizenéves kis senkik :) ne foglalkozz velük :)

2018. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a vékony fiúk tetszenek általában. (Én is elég vékony vagyok 166,5cm és 46,5kg) Nemrég volt egy olyan fiúval kapcsolatom aki 184cm és csak 56 kg és sokan piszkálják hogy milyen vékony. De engem nem zavart hogy ilyen vékony.

Most is olyan fiú tetszik aki elég vékony.

Ne törődj mások véleményével. Az a lényeg hogy szeretitek egymást:)

2018. jan. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, megnyugtattak valamennyire :)
2018. jan. 31. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!