Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szerethetnek egy kövér nőbe?

Mit szerethetnek egy kövér nőbe?

Figyelt kérdés
Fiúk, akik hozzám hasonló lányokat kedveltek, leírnátok mi az ami tetszik egy ilyen testben?

#duci #kövér #extrém súlyfelesleg
2018. jan. 15. 10:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

Én már régen túl vagyok a fiú koron. Öreg vagyok, na.

A tapasztalatom az, hogy a teltkarcsú, kövér lányok között több a kedves, mosolygós vidám.

A gebék meg gyakorta míszek. És állandóan fogyókúráznak. Talán ettől rossz kedvűek.

Na meg ha testi adottságot nézünk, azt sem lehet megokolni, miért tetszik a nagy/kicsi mell, a szőke/barna/fekete/vörös/kopasz fej, a nagy/kicsi popsi stb.

2018. jan. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
BBW, duci nő fétish..
2018. jan. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Mutasd már meg milyen az az "ilyen test".
2018. jan. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%

Az önbizalmad a toppon...


Amúgy sokszor humorosabbak, intelligensebbek, elérhetőbbek vagytok.

Emellett az, aki a külsőben nem olyan "jó", mármint nem felel meg a mai túlnyomó és súlykoló elvárásának, az általában más téren erősít és más dolgokkal foglalkozik.


Ezért van az, hogy hiába kövér a barátnőm, még soha nem volt ilyen nő az életemben.

Szellemi szinten magasan köröket ver az átlag "nőre".

Fura, de hasonlít is "anyámra". :D Mármint az a tipp-topp nő. Tud főzni, háztartást vezetni, nem okoznak számára problémát a hétköznapi dolgok, nem panaszkodik annyit és élvezem vele az életet.

Egyben a legjobb barátom és a szerelmem is.


Kinézetre pedig... Sokan a "kövér nőket" azonosítják az igénytelenséggel, miközben közel sem így van..

2018. jan. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%
Én sem értem. A test az még hagyján, az ízlést nem lehet megindokolni, meg nem csak egyféle külső tetszhet az embernek. Na de az átlag telt nő önbizalma, és az abból adódó tüskés modora... rémisztő. A bókokat rosszul fogadjátok, magatokra vesztek és megsértődtök olyan megjegyzéseken, amik nem is nektek szólnak, nem is szánták sértőnek és a többi. Nagyon nem tapasztalom azt a híres víg kedélyt. Inkább mint a tüskés sündisznó, előre védekeztek, és majd valamikor visszavesztek ebből. Fárasztó, na. A sok “hogyan fogyjak le” helyett írjatok már ki kérdést arról, hogy “hogyan legyek kevésbé durung, ha normálisan beszélgetni akarnak velem, bókolnak”.
2018. jan. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem hülyeség, hogy viccesebbek, vidámabbak. Duckóbb nők között is ugyanúgy vannak búval béleltek.

Egyébként meg ugyanazt lehet szeretni bennük, mint bárki másban.

Persze, aki csak a külsőt nézi, az más téma. Mindkét irányba. Mert ha valaki ilyen fétises dolgok miatt van erősebb nővel, hát az sem éppen az igazi szeretetről, elfogadásról szól, csak a saját perverz vágyai kielégítéséről.

2018. jan. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Ja és nem mindenki azért vékony, normál, mert fogyókúrázik.
2018. jan. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
Bizonyára azt, amit egy hasábburgonya csajban nem...erotikusan duzzadtak...hmm?
2018. jan. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Nagy popsi, nagy mell, markolható dolgok, formás lábak.
2018. jan. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív és negatív vélemények megosztását! 4-es, nagy pacsi!:D
2018. jan. 15. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!