Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerethetnék ki a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerethetnék ki a volt barátomból?

Figyelt kérdés
REttentően szeretem, és rossz hallgatni, hogy ő más lányt fűz, legalábbis ezzel próbál szédíteni. Szerintetek ez nagyon rosszat jelent? EGyébként fél évet voltam vele együtt, és másfél évet várt, hogy megkapjon... Ezért alaposan megismertem, de nem ilyennek ismertem, mint amilyen mostanság velem. ÉS ugyan már ő is ex, de visszahoznám magam mellé a közös pillanatokat. De ez lehetetlen. :( Szóval szerintetek mit tegyek, hogy elmúljanak az értzelmek? Hátráltat az is, hogy minen nap látom a buszmegállóba...

#barát #szerelem #ex #pasi #akar #Viszakap #szeretném visszakapni
2016. szept. 19. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Nos. Hasonló cipőben jártam, mint fiú.

Nos, én szakítás után azért kerestem mindig lányt, mert úgy éreztem hogy fél évemet elpazaroltam.

Szóval ilyesmi érzése lehet. Nekem is néha-néha hiányzik, azonban nem akarok már több kellemetlenséget magamnak.


HAsonló játszódhat le benne is, csak lehet erősebb

2016. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!