Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szülinapjára mit vegyek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülinapjára mit vegyek neki?

Figyelt kérdés

Teljesen kifogytam mar az otletekbol nemtudom mit kenne neki venni

En 19vagyok baratom 21lesz szeret pecazni motorozni

Mar vettem neki motoros cuccokat meg pecas cuccokat mindent amit igy szeret csinalni meg amit mondott nekem pl tavaly szulinapjara vettem neki cross fejsisakot volt neki nemis egy se megis tetszett neki akkor motoros csizmat meg ilyeneket meg hal parna meg pecabot stb

3eve 11honapja vagyunk egyutt

nemtudom mar mit vegyek neki

torta az lesz meg minden

O szulinapomkor moziba vitt voltunk etterembe

meg ilyenek sok mindent kaptam még mellé aprosagokat sok viragot meg csokit meg sminkcuccokat meg ..ohh ez mind1:D

na szoval valaki jolenne ha tudna valami otletett megkoszonem

keret 40000ft


2018. jan. 31. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem kell túlzásba vinni.

Biztos szeret még ezen kívűl valamit.

Esetleg adj neki egy olyan párnát vagy pólót vagy hasonló terméket amin ketten vagytok.

Van ilyen peca show vagy valami ilyesmi és egy jeggyel meglephetnéd, vagy akár valami koncertre veszel jegyet amit tudod, hogy szeret.

2018. jan. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Esetleg egy kep (amin ketten vagytok) es ezt egy ramaban
2018. jan. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazatok van inkabb valami szemelyes dologal lepem meg

koszonom a valaszokat!:))

2018. febr. 1. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!